5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020)

-

Adanış Kutsal Kavga

Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020)
Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020);  Türk sinema tarihine damgasını vuran Adanış Kutsal Kavga filmi teaseri ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 30 Mart 2020 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Filmin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstleniyor. Oldukça iddialı ve aksiyon dolu geçen sahneleri ile en iyi Türk aksiyon filmi olma özelliği taşıyor. Bunun yanı sıra Adanış Kutsal kavga filmi Türk filmi en pahalı filmler arasında yer alıyor.

Aksiyon ve macera dolu filmi bekleyen film severlerin Adanış Kutsal Kavga filmi dün itibari ile teaseri yayınlandı. Teaseri ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Adanış Kutsal Kavga filmi tam not almayı başardı.

Adanış Kutsal Kavga filmi İstanbul’un fethinden sonra gelişen konuları ele alıyor. İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julies ailesine kalan yarısı da gizemli Adanmışlara kalan bir harita üzerinde gelişen, esrarengiz ve aksiyon dolu konulara yer veriliyor. Adanış Kutsal Kavga filminde Adanmışlar İstanbul’un fethinden sonra Türklerin eline geçen çok önemli bir sırrı korumak için görevlendirilmiştir. Türklerin eline geçen bu sırrı canları pahasına koruyan Adanmışlar, bu sırra sahip olmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadele ediyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.747
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı