7.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ağır Romantik Tek Parça İzle (2019)

-

Ağır Romantik

Ağır Romantik Tek Parça İzle (2019)
Ağır Romantik Tek Parça İzle (2019); Ağır Romantik filmi, başrollerini Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın paylaştığı, Deniz Denizciler’in senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı romantik-komedi türü yapımlarından biri olarak vizyona girmiştir. Sermiyan Midyat, Altan Erkekli ve Durul Bazan gibi önemli oyuncuların da yer aldığı Ağır Romantik filmi konusu ise Aslı (Tuvana Türkay) ile Kerem (Onur Tuna) arasındaki aşkı ele almaktadır.

Aslı, profesör bir baba ve heykeltıraş bir annenin konservatuarda okuyan kızlarıdır. Beyoğlu’nda gezdiği bir gün, kapkaç saldırısına maruz kalır ve Kerem korku içindeki Aslı’ya yardımcı olur, çantasını kapkaççıların elinden kurtarır. Bu olaydan sonra Aslı ile Kerem arasında romantik bir yakınlaşma olur ve ardından da ilişkileri evlenmeye kadar uzanır. Ancak kendisini olduğundan çok daha farklı tanıtan Kerem, bir finans uzmanı olduğunu söyler ve babasının İstanbul’un hırsızlık çetesinin reisi olduğunu Aslı’dan saklar. Farklı dünyalara ait bu ikilinin bir diğer sorunu da Aslı’nın dayısının emniyet müdürü olması ve Kerem’in babasının mensup olduğu kapkaç çetesini çökertmek için onların peşinde olmasıdır.
  Tür: Romantik
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.567
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı