5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aşka İnan 1080p Film İzle (2020)

-

Aşka İnan

Aşka İnan 1080p Film İzle (2020)
Aşka İnan 1080p Film İzle (2020); Aşka İnan filminin yönetmen koltuğunu Andrew Erwin ve Jon Erwin paylaşmaktadır. Ünlü müzisyen Jeremy Camp'in gerçek hayat hikâyesini anlatmaktadır. Jeremy Camp’in kaleme aldığı anı kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmde Jeremy Camp'e Riverdale dizisinin yıldız oyuncusu K. J. Apa hayat vermektedir.

Hristiyan müzisyen Jeremy Camp’in kanser hastası olan ve hayatını kaybeden ilk eşi ile tanışma hikayesi konu almaktadır. Camp ilk eşi olan Melissa ile tanıştığında; Melissa kanser hastası ve ölmek üzere olan genç bir kadındır. Aralarında güçlü bir bağ ve aşk oluşan Camp ve Melissa'nın sadece 4bucuk ay sürecek olan evlilik hikâyesinin seyircileri derinden etkilemesi beklemektedir. Dram, müzik, romantik türünde karşımıza çıkacak olan bu filmde K.J Apa'ya, Britt Robetson; Melissa rolü ile eşlik ediyor. Melissa'yı kaybettikten sonra hayata yeniden tutunmasını sağlayan ikinci eşi Adrienne rolüne ise Abigail Cowen hayat veriyor.

Aska İnan filmi; Camp'in üniversitesi yıllarını, tanınan bir şarkıcı oluş sürecini ve evliliklerini konu almaktadır ve 27 Mart 2020 de seyircisiyle buluşmaya hazırlanmaktadır.
  • Ülke:
  • İZLENME: 968
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı