5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019)

-

Aslan Parçam

Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019)
Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019); Aslan Parçam filmi, başrollerini  Hacı Ali Konuk, Ergin Kılıkçıer, Ayçe Abana, Zeki Ocak, Ayşegül Yalçıner, Kahraman Sivri, Rukiye Yenigül, Cihan Palabıyık ve Eyüp Ergüven oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği dramatik komedi türü yapımlarından biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir.

Aslan Parçam filmi, kalp rahatsızlığı olan Ali ve onun ameliyatı için her şeyi yapamaya hazır olan ağabeyi Zeki’nin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Kalp rahatsızlığı olan kardeşi Ali’nin iyileşmesinin tek yolu ameliyat olmaktır. Bu ameliyat için ihtiyacı olan parayı bulmanın tek yolu ise sahip oldukları arsayı satmak oluyor. Zeki, kardeşinin iyileşmesi ve ameliyatı için her fedakarlığı yapmaya hazırdır. İki kardeş Antalya’daki arsalarını satmak için İstanbul’dan yola çıkarlar. Bu yolculukta beklenmedik durumlar ile karşılaşan iki kardeş trajikomik olaylar yaşıyorlar. Aynı zamanda Aslan Parçam filminde organ bağışı ve organ nakli gibi önemli konulara değinilerek seyirciye mesajlar da veriliyor. Film, izleyicisini bir yandan ağlatırken bir yandan da izleyicisinin yüzünde bir tebessüm bırakmasını sağlıyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 572
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı