5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013)

-

Atlantik Savaşı

Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013)
Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013); Atlantik Savaşı filminin yönetmen koltuğunda Aaron Schneider oturmaktadır. 2. Dünya Savaşı dönemini anlatan film; bir piyade komutanının, kendi kara sularını Nazilerden koruma hikâyesini anlatıyor. Filmin piyade komutanı Ernest Krause; Forrest Gump ve Philadelphia filmleri ile Oscar ödülü kazanmayı başarmış usta oyuncu Tom Hanks tarafından canlandırılıyor.

Tom Hanks, bu film için 2016 yılından beri yoğun bir şekilde çalışıyor. Hem senaristliğini yaptığı hem de başrolünde yer aldığı bu film; piyade komutanı Ernest, 37 gemiden oluşan Müttefik gemilerini koruması için görevlendiriliyor. Ernest Krause’nin liderliğindeki Greyhound isimli denizaltı Nazilerin liderliğindeki denizaltı ile karşı karşıya gelince; kara sularını korumak isteyen Amerikalılar ve Atlantik’i geçerek hain planlarını hayat geçirmek isteyen Naziler arasında büyük bir savaş başlıyor. Başkahraman Ernest ise bu savaşa en ön saftan katılarak mürettebatını korumaya çalışıyor.

Atlantik Savaşı filminde Tom Hanks’e; Stephen Graham, Elizabeth Shue, Karl Glusman gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. Dram, tarih ve savaş türündeki bu film; 12 Haziran 2020 de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 790
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı