5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ben Efsaneyim

-

I am Legend

Ben Efsaneyim
Ben Efsaneyim, Ben Efsaneyim izle, Ben Efsaneyim türkçe dublaj izle, I am legend, I am legend izle, I am legend 1080p hd full izle, I am legend yani Ben Efsaneyim filmi; büyük bir veba salgını sonrasında dünyanın neredeyse hepsi ölmüş, kalanıda mutantlaşmış ve canavarlaşmış haldeyken bu salgından bağışıklığı olduğu için korunmayı başaran ve salgından etkilenen mutant canavarlara karşı cesurca savaşarak bir tedavi yolu bulmaya çalışan New York’lu bilim insanı Robert Neville’in hikayesini anlatmaktadır.
Robert Neville, dünyaya yayılan korkunç bir virüsün yayılmasını engellemeyi başaramayan bir bilim insanıdır. Bu virüs tedavisi olmayan ve insan üretimi bir virüstür. New Yorkta ve hatta belkide dünyada tek kurtulabilen kendisidir. Her gün radyo mesajları yollayarak bir dönüş arayan Neville belki ondan başka birilerininde kurtulma ihtimalinden ümidini kaybetmemiştir. Salgından kendisi gibi etkilenmeyen, bağışıklığı olan insanları aramaya ve bir yandan da tedaviyi bulmak için çalışmaya devam eder. Salgından etkilenen mutant yaratıklar Neville’in her hareketini karanlıklara gizlenerek, ölümcül hatasını yapmasını bekleyerek izlemektedir. İnsanoğlunun son umudu Neville’in tedaviyi bulabilmesidir. Neredeyse umudunu tamamen yitirmek üzereyken kendisi gibi bağışıklığa sahip iki kişi daha bulan Neville, tekrar çabalamaya devam eder ve tedaviyi bulabilmek için elinden geleni yapar.
14 Aralık 2007 tarihinde vizyona giren Ben Efsaneyim filmi Amerikan yapımıdır ve orjinal dili İngilizcedir. Amerikanın New York ve Washington gibi çeşitli eyaletlerinde çekilmiştir. Başrolde oynayan Will Smith’e filmde kendi kızı, Willow Smith’de yine kızı rolünde eşlik etmiştir.
$150.000.000 bütçeyle yola çıkıp $600.000.000 gişe hasılatı yapan I Am Legend Francis Lawrence yönetmenliğinde çekilmiştir. 22 farklı ödüle aday gösterilen film 9 tanesini kazanmıştır.
  •  Süre: 1 saat 44 dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 180
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı