5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bir Kadın Zaferi

-

De Dirigent

Bir Kadın Zaferi
Bir Kadın Zaferi (De dirigent) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Bir Kadın Zaferi izle, Bir Kadın Zaferi 1080p izle, Bir Kadın Zaferi full hd izle, Bir Kadın Zaferi hd izle, Bir Kadın Zaferi türkçe dublaj izle

Orkestra şefi olmak isteyen genç bir kadının hayatına odaklanan filmde; 1926'nın Amerika'sında ailesi ile birlikte yaşamını sürdüren Antonia Brico adındaki genç kadın, Amerika'ya sonradan gelmiştir. Önceki yaşamlarını geride bırakan Antonia Brico ve ailesi, Amerika'ya göç etmişlerdir. Kadın olduğundan dolayı hayallerinden bir hayli uzak olan Antonia Brico, herkese rağmen hayallerine ulaşabilmek için mücadele verecektir. Orkestra imtihanlarına giren Antonia Brico, bu esnada hayatının aşkı ile tanışmıştır. Daha öncesinde kendisini hiç bu kadar mutlu hissetmeyen Antonia Brico, sevdiği adam ve hayalleri arasında bir seçim yapması gerektiği zaman zor bir sınavla karşı karşıya kalır. Ya sevdiği adam ya da hayalleri.
Yorum Alanı