7.4
Toplamda 13 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle

-

Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle
Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle; Biz Böyleyiz filmi, başrollerini  Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu,  Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra'nın  paylaştığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun üstlendiği dramatik komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.

Biz Böyleyiz filmi, çocuklukları ve gençlikleri birlikte geçen ve yıllar sonra tekrar bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini ele alıyor. Yetişkinlik döneminde farklı yönlere savrulan bu gençler, ellerinde büyüdükleri ve çok sevdikleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlanması nedeniyle İstanbul’dan İzmir’e doğru Nezihe’nin evine yola çıkarlar. Bu süreçte Nezihe’yi yalnız bırakmak istemeyen bu gençler, yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne de olsa bir arada kalmak zorunda olacaklardır. Bu eski arkadaş grubuna ait herkes yeni biridir ve birbirlerinden tamamen farklı, zıt karakterlere sahiptir. Birlikte geçirdikleri bu kısa süre boyunca geçmişe yönelik hesaplaşmalarla karşılaşacak, sürpriz gelişmelerin ve içine düşülen komik olayların ortasında kendilerini bulacaklardır. Eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir macera bu eski arkadaş grubunu beklemektedir. Renkli karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle kan bağı olmadan kurduğumuz arkadaşlıkların, dostlukların hikayesini beyaz perdeye aktarıyor
  Tür: Dram Filmleri
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.907
  • BEĞEN: 10
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Merve 21 Haziran 2020 01:04:39

    cok gec aciliyor