3.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020)

-

Black Widow

Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020)
Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020); Black Widow filminin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturmaktadır. Marvel evreninin dördüncü sinematik evreninin açılış filmi olan bu filmin başrolünde Natasha Romanoff karakteri ile Scarlett Johansson yer almaktadır. Scarlett Johansson'a bu filmde  David Harbour,Rachel Weisz gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Marvel dünyasının kült filmi olan Avengers ekibinin bir üyesi olan casus Natasha Romanoff'un hikâyesi anlatılıyor. Avengers End Game filminde ruh taşını almak için kendini feda ederek ölen Natasha karakterinin Captain America: Civil War ve Avengers İnfinity War arasında geçen süreci anlatacağı biliniyor. Filmde David Harbour; Red Guardian karakteri ile karşımıza çıkarken Florence Pugh ise Yelena Belova karakterine hayat veriyor. Filmde Natasha Romanoff’un karşısına, rakibinin güçlerini ve hareketlerini birebir koyalayabilen Taskmaster çıkıyor.  Bu savaşta ana karaktere, Rusya'daki hayatından tanıdığı eski dostları yardım ediyor.

Black Widow filmi; Marvel dünyasının güçlü karakteri Natasha Romanoff'un ilk solo filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film; 1 Mayıs 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini almayı ve sevenleri ile buluşmayı bekliyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.296
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı