juul türkiye
 1. Cursed 1. Sezon 1. Bölüm izle 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Cursed 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    103

  Cursed 1. Sezon 1. Bölüm izle, Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Netflix izle, Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle, Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazı izle, Cursed 1. Sezon 1. Bölüm Full HD izle, Cursed 1. Sezon 1. Bölüm 1080P izle, Cursed, Kral Arthur’un öyküsünde karşımıza çıkan Lady of the Lake karakterinin hikayesini konu ediyor. Genç Nimue’nin kaderinde güçlü Lady of the Lake’e dönüşmek vardır. Genç bir kız olan Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i aramaya koyulur. Antik bir kılıcı teslim etmek üzere çıktığı bu yolculukta beklenmedik yol arkadaşı Arthur ile iş birliği yapar. Genç Nimue, Arthur’un da yardımlarıyla zalimliğe karşı cesaretin sembolüne dönüşecektir. Tom Wheeler ve Frank Miller’ın imzasını taşıyan gençlik romanından uyarlanan dizide Nimue karakterine Katherine Langford hayat veriyo
 1. CURSED

  CURSED

  1 Sezon1 Bölüm

      207

  Cursed izle, Cursed Netflix izle, Cursed dizi izle, Cursed Türkçe Dublaj izle, Cursed Türkçe Altyazı izle, Cursed Full HD izle, Cursed 1080P izle, Cursed, Kral Arthur’un öyküsünde karşımıza çıkan Lady of the Lake karakterinin hikayesini konu ediyor. Genç Nimue’nin kaderinde güçlü Lady of the Lake’e dönüşmek vardır. Genç bir kız olan Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i aramaya koyulur. Antik bir kılıcı teslim etmek üzere çıktığı bu yolculukta beklenmedik yol arkadaşı Arthur ile iş birliği yapar. Genç Nimue, Arthur’un da yardımlarıyla zalimliğe karşı cesaretin sembolüne dönüşecektir. Tom Wheeler ve Frank Miller’ın imzasını taşıyan gençlik romanından uyarlanan dizide Nimue karakterine Katherine Langford hayat veriyor.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Cursed
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.12.2020
Background
Dizi hakkında haberdar olmak için ınstagram adresimizle iletişime geçebilirsiniz. (@Full1080pfilmizle_)
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
juul türkiye sipariş sitesi
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!