En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Burn – Cehennem Gecesi Filmi izle (2019)

-

Burn

Burn – Cehennem Gecesi Filmi izle (2019)
Cehennem Gecesi Filmi Tek Parça izle (2019); Hikâyenin ana kahramanı Melinda, hayalleri olan bir genç kadındır. Uzun süredir geçimini benzin istasyonunda çalışarak sağlamaya başlamıştır. Fakat günlerden bir gün başına bu zamana kadar rastlamadığı türden olaylar gelecektir. Melinda’nın, iş arkadaşı Sheila ile arasında tutkulu bir rekabet mevcuttur. Sheila kendisine oranla biraz daha atik ve heveslidir. Bu nedenle de Melinda’nın performansı sürekli olarak Sheila’nın arkasında seyretmektedir. Rutin bir iş günlerinde fazlasıyla yorulan karakterler, benzin istasyonunu basan bir adamla sarsılacaktırlar. Üstelik saldırganın elinde silah olması, işleri biraz daha kritikleştirecektir. Billy isimli karakter, uzun zamandır nakit paraya ihtiyacına maruz kalmıştır. Hayatı son derece kötü seyreden karakter, bütün çarelerini yitirdiği vakit hedefini benzin istasyonunu soymakta bulmuştur. İlk etapta Sheila ile Melinda kendisinin rehineleri olacaktır. Melinda, bir süre sonra Billy’nin son derece amatör olduğunu fark edecektir. Boş bir anının fırsatını kollamasının ardından, Billy’i tamamen etkisiz hale getirecektir. Normal şartlarda karakterin Billy’i polise teslim etmesi beklenilmektedir. Fakat Melinda’nın planları bu düşüncenin son derece ötesindedir.
  Tür: Gerilim
  •  Süre: 89 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.235
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı