5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Charlie’nin Melekleri 1080P izle (2019)

-

Charlie's Angels

Charlie’nin Melekleri 1080P izle (2019)
Charlie'nin Melekleri 1080P izle (2019); Sinema tarihinin kült filmlerinden biri olan Charlie’nin Melekleri’nin 2019 yılı versiyonu olan ve aynı isimle adlandırılan Charlie’nin Melekleri filmi 29 Kasım 2019 tarihi itibariyle vizyona girdi. Birbirinden güzel, çekici ve başarılı 3 kadın ajanın konu edildiği filmde yönetmen koltuğunda, Elizabeth Banks’i görüyoruz.  Aksiyon türünde bir film olma özelliği taşıyan filmde, Christen Steward, Ella Ballinska ve Naomi Scott başrolü paylaşıyor. Ayrıca yardımcı oyuncular içerisinde, Sam Claflin, Patrick Steward, Jhonathan Tucker, Djimon Hounsou, Noah Centineo da bulunuyor.

Charlie’nin melekleri filminin eski sürümlerin de olduğu gibi bu versiyonunda da uluslararası suçlarla mücadele edebilmek için kurulan bir büroda yöneticilik yapan ve oldukça gizemli biri olan Charlie Townsent için çalışan ve son derece yetenekli olan kadın ajanların hikâyesi konu alınıyor. Ajanlar görevlerini ile ilgili komutları yalnızca ve yalnızca Charlie’den alıyor. Birbirinden aksiyonlu ve tehlikeli bu görevler için, tüm hünerlerini sergileyen başarılı kadın ajanlar başarılı olabilecek mi?  Filmin ilk sahnesinden itibaren aksiyonu hisseden izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Charlie’nin melekleri filminin son sürümünün de başarılı olması bekleniyor.
  •  Süre: 118 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.030
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı