5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Deney Full Hd 1080p İzle (2009)

-

Splice

Deney Full Hd 1080p İzle (2009)
Deney Full Hd 1080p İzle (2009); Deney filmi 2009 yapımı dikkat çeken bilim kurgu filmlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ses getiren filmin konusu ise şu şekilde; ana karakterler Clive ve Elsa, yaptıkları biyolojik deneylerle adından söz ettiren başarılı bilim insanlarıdır. Özellikle canlı DNA’ları üzerinde yaptıkları çalışmalar konusunda bir hayli başarılı olan ikili, bilim dünyasında devrim niteliği taşıyan bir çalışmaya imza atmak isterler.

İnsan DNA’sı klonlamak alanı ile ilgili çalışmalar yapmaya başlarlar. Ancak, projelerine nakdi destek sağlayan kişiler tarafından çeşitli nedenlerle yarı yolda bırakılırlar. Başarılı ikilinin vazgeçmeye ve projeyi yarıda bırakmaya niyeti yoktur. Çalışmalarını gizli bir biçimde sürdürürler ve ortaya tuhaf bir canlı çıkarmayı başarırlar. Kısa süre içerisinde fiziksel büyüme gösteren bu canlı insan DNA’sı taşımakta ancak tam olarak bir insanın özelliklerine sahip olmamaktadır. Dren adını verdikleri bu canlı ile zaman içerisinde duygusal bağlar da kurarlar. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve Dren ikili için hayati bir sorun haline gelir.

Başrollerinde Sarah Polley ve Adrien Brody’i gördüğümüz 2009 yapımı Deney filmi, başarılı yönetmen Vincenzo Natali yönetiliyor.
  •  Süre: 104dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 299
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı