juul türkiye
Arşivler: Diziler
Lucifer
İncele
Lucifer
Lucifer Tüm bölümlerini Full HD Tek Parça 1080P Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı izleyebilirsiniz. Lucifer Dizinin konusu, Los Angeles Polis Departmanı için çalışmakta olan ( Cehennem Lordu), Lucifer Morningstar suçluları yakalamak ile görevlidir. Ancak saklamakta olduğu oldukça büyük bir sır bulunmaktadır. Oldukça çekici bir görüntüye sahip olan bu adam yeryüzüne düşmüş olan bir melek olarak izleyici karşısına çıkmaktadır. Lucifer, Neil Gaiman tarafından yaratılmıştır. İlk başlarda Sadman isimli olarak bulunan serinin yardımcı karakterleri arasında bulunan Lucifer daha sonrasında kendi çizgi romanına kavuşmuştur. . Çizgi romanda Lux isimli karakter bir barı işletmektedir. Tüm sezonları büyük bir beğeni ile izlenmekte olan Lucifer’in ilk 4 sezonu büyük bir beğeni ile izleyici karşısına çıkmıştır. 5. Sezon ile final aşamasına gelmiş olan yapım olan Lucifer hem kurgusu hem de oyuncuları ile oldukça fazla izlenmeye ulaşmıştır. İlk olarak 2016 yılında polisiye, fantastik ve dram alanında yayınlanmaya başlayan ABD YAPIMI DZİ Netflix’in en büyük yapımları arasındadır. Mistik olayların yer aldığı dizi heyecanı kesmeden polisiye tadında ve komediyi de eksik bırakmayarak muhteşem bir şekilde ilerleyiş göstermektedir.
 • 2016
 • 45
 • IMDb 7.6
 • 79
 • 0
LA CASE DE PAPEL
İncele
LA CASE DE PAPEL
LA CASE DE PAPEL 4. Sezon izle, LA CASE DE PAPEL izle, LA CASE DE PAPEL 4. Sezon 1. Bölüm izle, Dizinini konusu, İspanya’nın sırlarını aşarak dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan La Case De Papel, bir soygun hikayesini anlatmaktadır. Büyük bir aksiyon içerisinde yapılan soygunun başında profesör lakaplı bir kişi Kraliyet Darphanesi’ni soymak için ekibi toplar. Profesör ekibini her biri arı alanlarda ün salmış olan kişiler arasından seçim yapmıştır. Ekibi topladıktan sonra 5 ay boyunca bir eve kapanırlar. Bu 5 aylık sürede plan hazırlanır, olası tüm ayrıntılar düşünülür ve kusursuz bir soygun planı hazırlanır. 5 aylık süre bittikten sonra plan devreye sokulmaya başlar. 8 kişilik ekip Kraliyet Darphanesi’ne girmiştir ancak başlarına hiç hesaba katmadıkları olaylar gelecektir.  Dizi şu anda 3 sezon olarak yayınlamış olarak bulunmaktadır 3 sezon boyunca da ana tema soygun olarak ilerlemiştir. 4. Sezonun çekimi için hazırlıklar yapılmaktadır. Dünya genelinde büyük bir beğeni ile takip edilen La Case De Papel Netflix’in en çok izlenen ve yeni bölümleri için merak uyandıran yapımları arasında kendinse yer edinmiştir.
 • 2017
 • 70dk
 • IMDb 8.0
 • 115
 • 0
THE EDDY
İncele
THE EDDY
The Eddy izle, The Eddy Netflix izle, The Eddy Türkçe Dublaj izle, The Eddy Türkçe Altyazı izle, The Eddy Full HD izle, The Eddy 1080p izle, Paris’in kalbinde yani merkezinde yer almakta olan caz kulübünde yaşanılanlar filmde anlatılmaktadır. Kulübün sahibi olan kişinin, bu kulüpte çalmakta olan kişilerin şehirdeki yaşadıklarına tanık olmamızı sağlayacak olan yapın sinema ile müziğin iç içe bir görüntüde bulunmasını sağlanmıştır. Her detayı ine bir şekilde düşünülerek hazırlanmış olan yapımın yönetmenliğini yapmış olduğu başarılı diziler ile bilinen Alan Pout yapımcılık görevini üstlenmiştir. Dizinin müzikleri için Glen Ballard’ ayer verilmiştir. Dizinin muhteşem senaryosunu yazan kalem Jack Thorne olarak bulunmaktadır. Dizi içerinde karmaşık bir yaşam anlatılacak. Dizde bulunan karakterler Fransızca, Arapça ve İngilizce konuşacak. 8 bölüm olarak yayınlanacak olan dizide ilk bata bir müzikal ile başlayan düzgün hayatlar ne gibi evrelerden geçecek. İlk baktığınız zaman hayatlarında normal bir insan gibi görünen karakterler kendilerini hangi karmaşık olayın içinde bulacaklar. Bu karakterler Paris2in sokaklarında ne gibi yollardan geçecek? Paris’te macera, aksiyon ve olayların çözülmemsi nasıl olacak? Tüm bu soruların cevabını almak ve müzikal tadında 8 bölüm izlemek isteyenler için The Eddy oldukça başarılı olacaktır
  • 1.391
  • 0
  CURSED
  İncele
  CURSED
  Cursed izle, Cursed Netflix izle, Cursed dizi izle, Cursed Türkçe Dublaj izle, Cursed Türkçe Altyazı izle, Cursed Full HD izle, Cursed 1080P izle, Cursed, Kral Arthur’un öyküsünde karşımıza çıkan Lady of the Lake karakterinin hikayesini konu ediyor. Genç Nimue’nin kaderinde güçlü Lady of the Lake’e dönüşmek vardır. Genç bir kız olan Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i aramaya koyulur. Antik bir kılıcı teslim etmek üzere çıktığı bu yolculukta beklenmedik yol arkadaşı Arthur ile iş birliği yapar. Genç Nimue, Arthur’un da yardımlarıyla zalimliğe karşı cesaretin sembolüne dönüşecektir. Tom Wheeler ve Frank Miller’ın imzasını taşıyan gençlik romanından uyarlanan dizide Nimue karakterine Katherine Langford hayat veriyor.
  • 2020
   • 368
   • 0
   SPACE FORCE
   İncele
   SPACE FORCE
   Space Force izle, Space Force dizi izle, Space Force Netfix izle, Space Force 1. Sezon izle, Space Force Türkçe Dublaj izle, Space Force Türkçe Altyazı izle, ABD ordusunda kurulmuş yeni bir bölümde bulunan kişilerin görevleri ve hayatları Space Force’de konu edilmiştir. Space Force adı verilmiş olan ordudaki yeni birin görevi uyduları gelen saldırılardan korumak ve uzaya lşkin verilen çeşitli görevleri yerine getirmektedir. Birimin kuruluşu sırasında görev almış olan bir grupta bulunan kişiler, yeni iş yerlerinde yapmaları gerekenleri anlamaya ve çözmeye çalışırken, kendilerini daha önce tatmadıkları farlı maceralrın içeriisnde bulacaktır. Filmin esin kaynağı ABD başkanı Donald Trump olmuştur Donald Trump’un kurmayı düşündüğü Spavce Force’den esin alınarak yapılmış olan filmin başrolünü Steve Carell üstelenmektedir. ABD yapımı olan filmde askeri bir alandan komediye uzanan yolculuk anlatılmaktadır. Filmin karakterleri arasında yaşanılan diyaloglar, görevlerinde tam olarak ne yapmaları gerektiğini anlama çabaları film içerisinde oldukça eğlenceli dakikaların yaşanmasını sağlamaktadır. Yalın komedi arayan ve eğlenmek isteyenler için ideal film olan Space Force Ocak ayında yapılmıştır. Hem karakteri hem de film içinde uzayı temel alarak yaşanılan olayları anlatan filmdeki kişiler görevlerinde başarılı olacak mı?
    • 266
    • 0
    Rise of Empires: Ottoman
    İncele
    Rise of Empires: Ottoman
    Rise of Empires: Ottoman, Rise of Empires: Ottoman belgeseli izle, Rise of Empires: Ottoman dizi izle, Rise of Empires: Ottoman Netflix izle, Rise of Empires: Ottoman Türkçe Dublaj izle, Rise of Empires: Ottoman Türkçe Altyazı izle, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un Fetih'ini anlatan bu belgesel türünde olan 6 bölümlük dizi Netflix tarafından yapılmıştır. Rise of Empires: Ottoman - İmparatorlukların Yükselişi: Osmanlı Dizisi İstanbul'un Fetih'ini (Konstantinopolis) nasıl aldığını ve nasıl kazanıldığını anlatacaktır. Rise of Empires: Ottoman Dizisi merakla bekleniyor.
    • 2020
     • 1.664
     • 0
     SEX EDUCATİON
     İncele
     SEX EDUCATİON
     Sex Education izle, Sex Education 2. Sezon izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Altyazı izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Dublaj izle, Sex Education 2. Sezon 1080P izle, Sex Education 2. Sezon Full HD izle, Sex Education 2. Sezon Tek parça izle,  Otis, oldukça içine kapanık bir çocuk olarak bulunmaktadır. Okulun en ezik tipleri arasında gösterilen Otis’in annesi seks terapisti olarak çalışmaktadır. Anne ve babasından dolayı seks ile alakalı bilgi sahibi Otis, bu bilgilerini sıra arkadaşı olan Maeve’nin teklifi üzerine paylaşmaya karar vermiştir. Annesi ve babası dolayısıyla sahip olduğu bilgileri okuldaki arkadaşları ile paylaşmaya başlamıştır. Otis artık okulda ezik gözü ile bakılan bir liseli değil, lisedekilerin gelip dert yandığı ve sorunlarına çözüm sağladığı genç bir seks terapisti olmuştur. Dizinin genel temasında Otis herkesin sorunları ile ilgilenmektedir. Ancak Otis’in sorunlarını çözecek olan kimdir? İlk sezonu geniş bir kitle tarafından izlenen ve Netflix’in başarılı yapımları arasında gösterilmekte olan dizinin 2. Sezonu çözülecektir. Gençlerin birbirleri ile yaşamakta oldukları sorunları, aile ile olan ve kendi içsel sorunlarını anlatan izi özellikle gençler tarafından büyük bir izlenme oranına ulaşmıştır. Başlangıçta komedi, dram olarak yayınlanmakta olan Sex Educations  2. Sezon yayın tarihi 16 Ocak 2020 olarak duyurulmuştur.
     • 2019
     • 45
     • IMDb 8
     • 1.939
     • 0
     RAGNAROK
     İncele
     RAGNAROK
     Ragnarok dizi izle, Ragnarok netflix izle, Ragnarok Türkçe Dublaj izle, Ragnarok Türkçe Altyazı izle, Ragnarok izle, Ragnarok full hd izle, Ragnarok 1080p izle, Ragnarok’un ilk sezonu altı bölümden oluşuyor. Netflix’in ilk Norveççe orijinal yapımı olacak Ragnarok, Danimarka’nın meşhur dizisi Borgen’in yaratıcı Adam Price tarafından yaratıldı. Ragnarok’un yönetmen koltuğunda ise Mogens Hagedorn bulunuyor.                                                                            Ragnarok’un oyuncu kadrosunda Magne rolünde David Stakston, Laurits rolünde Jonas Strand Gravli, Saxa rolünde Theresa Frostad Eggesbø ve Fjor rolünde Herman Tømmeraas’ı izleyeceğiz. Netflix’in Norveççe ilk dizisi olacak olan Ragnarok, bütün dünyada aynı anda gösterime girecek. Ragnarok, 31 Ocak 2020’de Netflix’te yayında olacak.
     • 2020
      • 549
      • 0
      TİTANS
      İncele
      TİTANS
      Titans 3. Sezon izle, Titans 3. Sezon Netflix, Titans 3. Sezon 1. Bölüm izle, Titans 3. Sezon Türkçe Dublaj izle, Titans 3. Sezon Türkçe Altyazı izle, Titans izle, Titans netflix, Titans full hd izle, Titans tek parça izle, Titans türkçe dublaj izle, Titans türkçe altyazı izle, Titans 1080p izle,Titans, bilim ve kurgu filmleri sevenleri aksiyon ile buluşturarak, eşsiz bir izleme keyfi sunuyor. Amerika’da 2018 yılında gösterime başlayan dizi, şu ana kadar, 25 bölümünü 2 sezonda yayınlamıştır. Dizinin 3.sezonu içinde gerekli onaylar alındı fakat henüz ne zaman gösterime başlayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Dizinin hayranları, bir an önce yeni sezonun başlaması için heyecanlanıyor. Dizinin konusuna gelirsek; bir grup süper kahramanın, insanlara kötülük yapan insanları ve insanlığı tehlikeye atabilecek her şeye karşı bir savaş söz konusudur. Dizide yer alan isim Dick Grayson, daha öncesinde, Batman yapımında karşımıza Robin karşımıza çıkıyordu. Bu dizi de ise Dick Grayson olan ve çevresinde olan kişileri konu alıyor. Dick Grayson, anne ve babasını kaybettikten sonra kötülüğe karşı savaş eğitimi almak için Batman’ nin yanında eğitilir. Daha sonrasında kendi gibi kötülüklere karşı savaşmak isteyen bir grup süper kahraman ile birleşir. Kurmuş oldukları grubun adı ise Titans’dır. Dick Grayson ise bu grubun başında yer alır yani grubun önderliğini yapar. Oldukça aksiyon ve bilim kurgunun yer aldığı dizi oldukça yüksek oranlarda izleyiciye sahip
      • 2018
      • 43
      • IMDb 7.7
      • 272
      • 0
      AJ AND THE QUEEN
      İncele
      AJ AND THE QUEEN
      AJ and the Queen izle, AJ and the Queen full hd izle, AJ and the Queen 1080p izle, AJ and the Queen Türkçe Dublaj izle, AJ and the Queen Türkçe Altyazı izle, Aj And The Queen filmi, Amerika’nın her yerini gezenlerin hikâyesini anlatan bir filmdir. Filmde, Draq Qeen’in yanına hiç beklemediği bir zamanda bir konuk gelir, konuğu ise kendisinden küçüktür. Birlikte Amerika’yı baştan sona gezerler. Filmin konusu ise bu şekilde başlar ve Draq Qeen’in hikâyesini ekrana yansıtır. Draq Queen yani aslında gerçek kimliği Ruby Red, hayali olan bir kulüp açma isteği için para biriktirmesi gerekir. Bu nedenle, Amerika’da bulunan kulüplere gidi, gösteri yaparak para kazanmaya çalışır. Ve sonunda istediği hayalin gerçekleşmesine çok az kalır çünkü eksik olan parası artık tamamlanmış olur. Bunun heyecanı ile son kez Show yapak isteyen Draq Queen yani Ruby Red, gösterisini yaparken parası çalınır ve kurmuş olduğu bütün planları ve hayalleri terse döner. Bunun üzerine pes etmeyen Ruby Red, yeniden başlayarak para biriktirmeye karar verir. Bunu yapabilmek için turneye çıkmaya karar verir ve tatlı bir sürpriz ile karşılaşır. Kendisine artık 11 yaşında olan bir misafir de eşlik ederek, turnesine başlar.Aj And The Queen yapımı oldukça başarılı kadrosu ile 2020’nin ilk günlerinde yani 9 Ocak’ta Netflix’de 10 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. Filmde yer alan oyuncular ise; RuPaul, Katerina Tannenbaum, Misty Monroe gibi isimlerden oluşmaktadır.
      • 2020
       • 810
       • 0
       MEDICAL POLICE
       İncele
       MEDICAL POLICE
       Medical Police izle, Medical Police Netflix izle, Medical Police dizi izle,Medical Police Türkçe Dublaj izle, Medical Police Türkçe Altyazı izle, Medical Police full hd izle, Medical Police 1080p izle, 10 Ocak’ta yayınlanması sabırsızlıkla beklenen dizi, komedi ve aksiyonu içinde barındırıyor. Dizinin konusuna geçmeden dizide yer alan başarılı kadroyu size aktaralım. Dizinin başrollerini iki başarılı oyuncu olan Rob Huebel ve onunla birlikte Erinn Hayes paylaşıyor. İki oyuncu daha öncesinde başka bir dizi ve filmlerde tanınan ve sevilen oyunculardır. Başrol oyuncuları daha önce aynı yapım içinde yer almışlardır, yer almış oldukları yapım ise Childrens Hospital’dır. Oldukça beğeni ile izlenen bu yapımın kadrosunda aynı zamanda başrollerin dışında, 4 oyuncuda bulunuyor. Daha önce ilgi ile izlenen Childrens Hospital yapımının, başarılı kadrosundan, yapımı başarıya taşıyan oyuncular seçilmiştir. Filmin konusu ise oldukça heyecanlı ve gerilim dolu iken aynı zamanda diziyi eğlenceli hale getiren komedi de yer alıyor. Tabi dizi aynı zamanda aşkı sevenleri de unutmadı ve konusuna bir de aşkı ekledi. Filmin konusu tam olarak, çocuk hastalıkları ile ilgilenen bir hastanede geçiyor. Filmin çekim yeri ise Brezilya’dır. Burada görev yapan iki Amerikalı doktor ki bunlar başrol oyuncuları; insan medeniyetini tehdit eden ve insanlığı yok edebilecek bir virüs tespit ederler. Filmin konusu bu virüsü nasıl ortadan kaldıracakları ile ilgili girmiş oldukları mücadeleleri anlatmaktadır.
       • 2020
        • 240
        • 0
        Giri/Haji
        İncele
        Giri/Haji
        Giri/Haji dizi izle, Giri/Haji izle, Giri Haji Netflix izle, Giri Haji Türkçe Dublaj izle, Giri Haji Türkçe Altyazı izle, Giri Haji Full HD izle, Giri Haji 1080p izle,Giri Haji tek parça izle, Giri Haji dizi konusu, Giri/Haji dizisi, dii ve film eleştiricilerinden, yılın en iyi yapımı olabileceği yönde yorum aldı. Bir suç dizisi olan yapım, BBC ve Netflix gibi güçlü yapımların, ortak çalışması daha doğrusu yapımı olarak, oldukça güçlü bir hikâyeye ve başarılı bir kadroya sahiptir. Dizinin hikâyesi oldukça sürükleyici ve dikkat çekicidir. BBC Two kanalında 17 Ekim’de yayına başlamış olan dizi oldukça beğeni toplamış ve takipçileri artmıştır. Dizi artık Netflix’de yayınlanmaya başlayacak ve yayın tarihi olarak da 10 Ocak şeklinde açıklama yapıldı. Dizinin hayranları büyük heyecan ile yeni bölümlerin yayınlanmasını beklerken, gelin konusuna biraz değinelim. Dizinin konusu, Tokyolu olan bir dedektif Kenzo Mori’nin hikâyesini konu alıyor. Hikâyeye göre dedektifin kardeşi bir suç çetesi olan Yakuza’ya girmiştir. Ve bir cinayet işlemiş ve bu yüzden aranmaktadır. Fakat başkahramanımız dedektif Kenzo Mori’nin kardeşi olan Yuto’dan bir haber yoktur. Onu kimse bulamıyordur. Bunun üzerine kardeşini bulmak isteyen dedektif, bir mücadeleye girer. Girmiş olduğu mücadele, hem ailesini hem de kendi yaşamını ve kariyerini kötü etkiler. Dizinin konusu bu hikâye üzerinden ilerlemekte ve senaryosu oldukça etkileyici bir şekilde hazırlanmıştır.
        • 2019
        • IMDb 8.7
        • 842
        • 0
        The Inbestigators
        İncele
        The Inbestigators
        The Inbestigators izle, The Inbestigators 2. Sezon izle, The Inbestigators Netflix izle, The Inbestigators Türkçe Dublaj izle, The Inbestigators Türkçe Altyazı izle, The Inbestigators Full izle, The Inbestigators HD izle,The Inbestigators 1080P izle, The Inbestigators Tek Parça izle, The Inbestigators – Dört Dörtlük Dedektifler, hızlı ve güçlü bir kurgusuyla, Sherlock Holmes ışığıyla bütün hikayeleri çocuklara sunuyor. Boşanmış ailelerin çocukları hassasiyet, kıskançlık, rekabet, akran zorluğu, dedikodu ve küçük hırsızlar gibi konuları en güzel bir dille, öğretici ve zaman zamanda güzel espriler birlikte ilerlemektedir. Olaylar sırasında dedektif çocuklar fen, coğrafya ve matematik tarzında derslerin konularındaki bilgilerini de kullanırken, kendilerini de devamlı olarak başka arkadaşlarının da tam yerine koyarak onları anlayarak empati yeteneklerinin geliştirmektedirler. Tüm bu maceraların sonu da benzeri gibi dedektif hikayelerinde yer aldığı gibi sürpriz bir finalle yaşanmakta ve çoğu zamanda fazlasıyla sevimli şekillerde sonuçlanıyor. Dizi tam olarak sağlam bir ekip ile, dayanışma mesajı verir ve çocukların birbirleriyle iyi anlaşmalarını, kafalarını kullanmalarını, çevresine karşı çok daha fazla meraklı ve ilgili olmalarını sağlamaktadır. The Inbestigators – Dört Dörtlük Dedektifler tüm bölümleri 15’er dakika kadar sürmekte olan iki maceranın yaşandığı +6 yaşındaki çocukların severek izleyecekleri, güzel mesajlarla dolu, korku öğesi kesinlikle bulunmayan, sıkılmadan izleyecekleri tarzda dizidir.
        • 2019
        • 30
        • IMDb 8
        • 282
        • 0
        THİEVES OF THE WOOD
        İncele
        THİEVES OF THE WOOD
        Thieves of The Wood izle, Thieves of The Wood dizi izle, Thieves of The Wood netflix, Thieves of The Wood Türkçe Dublaj izle, Thieves of The Wood Türkçe Altyazı izle, Thieves of The Wood 1080p izle, Thieves of The Wood full hd izle, Diziye hayat veren hikâye, ünlü kaçak olan Jan de Lichte’nin hayatıdır. 18.yy’da Belçika’da hüküm süren aristokrasi, halkın ezilmesine ve zulüm görmesine sebep oluyordur. Buna dur demek için isyanlar başlatan dünyaca ünlü haydut olan Jan de Lichte, bu düzen ile mücadele etmeye çalışır ve haklı bu zulümden kurtarmak için yollar ve çareler arar. Oldukça sürükleyici bir şekilde senaryoya çevrilen Jan de Lichte’nin hayatı, Netflix’de yayınlanmaya başlıyor. Ezilenlerin yanında olduğu ve onlar için çare aradığı için o kıtanın Robin Hood’u olan ve bu şekilde dünyaya adını duyuran, Flamanların kanunlarına göre bir kaçak olarak ilan edilen Jan de Lichte’nin hayatı, oldukça etkileyici bir senaryo ile işlenmiş durumda. Öykünün esas başlama zamanı olarak, Avustralyalıların Belçika’yı işgal etmesi ile başlıyor. Avustralyalılara karşı pes etmeyen bir karakteri izleyeceksiniz. Belçika ve halkı için oldukça sürükleyici mücadelelere giren kahramanı izlerken, hem aksiyona hem drama hem de gerilime hazır olun.
        • 2020
        • 60
        • 1.058
        • 0
        SEX EXPLAİNED
        İncele
        SEX EXPLAİNED
        Sex Explained izle, Sex Explained dizi izle, Sex Explained Netflix izle, Sex Explained Türkçe Dublaj izle, Sex Explained Türkçe Altyazı izle, Sex Explained full izle, Sex Explained hd izle, Sex Explained 1080p izle, Sex Explained dizinini konusu, 2020 yılının ilk günlerinde yayına girecek olan bu dizi konusuyla şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı. Oyuncu kadrosunda çok başarılı olan Janelle Monae bulunduğu Amerikan dizisinin türü Erotik ve sıra dışıdır. Yayın hakları Netfilix tarafından alınmış olan Amerikan dizisi seksin tüm ayrıntılarını içermektedir. Bir yandan eğlence sunarken bir yandan aydınlatıcı olan dizide doğum kontrolünün tarihine de yer verilmektedir. Şarkıcı ve aynı zamanda beğenilen artist olan Janelle Monae güzel sesiyle dizide yer almaktadır. Eğlenceli jeneriğiyle kadın ve erkek cinselliğine yakından bakan belgesel türü dizi oldukça etkileyicidir. Sürükleyici olan bu dizinin içeriği dikkatleri çekmektedir. Cazibe ile ilgilide bilgi vermektedir. Detaylı bir anlatım sunan bu dizi izleyici tarafından merakla beklenmektedir. Yayınlanan fragmanı ile konuşmacıların yer aldığı ve çarpıcı, ustaca oluşturulmuş animasyonlarla ilgi çekmektedir. Sex konusunu enine boyuna masaya yatıran bu dizi bir çırpıda biteceğe benziyor. Başarılı Oyuncunun akıcı konuşması ve açıklayıcı animasyonlar izleyiciyi etkisi altına almaya başaracağa benziyor. Şimdiden bu mini diziyi bekleyenlere duyurulur.
        • IMDb 5.0
        • 2.043
        • 0
        ANNE WİTH AN E
        İncele
        ANNE WİTH AN E
        Anne With An E izle, Anne With An E dizi izle, Anne With An E 3. Sezon izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Dublaj izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Altyazı izle,Anne With An E 3. Sezon full izle, Anne With An E 3. Sezon hd izle, Dizinin konusu, Emmy ödüllü yazar ve yapımcı olan Moira Walley Beckett’in senaristliğini üstlendiği 2017 yapımı dizi iki sezondur severleriyle buluşmaktadır. 2020 yılının başında ise üçüncü ve final sezonuyla Netflix tarafından yayınlanacaktır. Dizi de cesur ve azimli olan yetim bir kızın kendisine bulduğu yuvayı ve yaşadıkları anlatılmaktadır. Başrolünde Amybeth McNulty, Geraldine James, R. H. Thomson gibi başarılı özverili oyuncular yer almaktadır. Dram türünde severleriyle buluşan başarılı değerlendiren dizi zaman olarak 19. Yüzyılda geçmektedir. Hayata dair çok güzel mesajlar veren dizi bir yandan hüzün de barındırıyor. Dizinin çekildiği yerler, dizi de kullanılan giysiler, kullanılan eşyalar izleyiciler tarafından oyuncular kadar tam not almıştır. İnsanı içine çeken dizi de acı dolu bir yaşama rağmen hayatın güzelliklerini gören,yaşamayı seven ve zorluklarla mücadele eden kızın hayatı izleyicilereheö ilham olmakta hem de  ders niteliği taşımaktadır.Kitaptan uyarlama olan ve aynı zamanda daha önce animesi bulunan dizinin daha önceden kitabı okuyanlarıve anime severleri hayal kırıklığına uğratmadığı söylenebilir.
        • 2017
        • 47
        • IMDb 8.6
        • 678
        • 0
        Messiah
        İncele
        Messiah
        Messiah izle, Messiah dizi izle, Messiah netflix, Messiah türkçe dublaj izle, Messiah türkçe altyazı izle, Messiah full izle, Messiah hd izle, Messiah tek parça izle, 1080p izle, Messiah kesintisiz izle, Messiah konusu, Messiah oyuncuları, Mesiah dizi konusu, Orta Doğu’da gizemli bir adamın ortaya çıkmasıyla toplum ikiye ayrılır. Bir kısım mucizeler yaratıyor gibi görünen bu adamın Mesih olduğuna inanırken, diğerleri ise onun toplum düzenini bozmaya çalışan bir sahtekar olduğunu düşünür. Michael Petroni’in yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda John Ortiz, Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan gibi isimler yer alıyor. İyi Seyirler.
        • 2020
        • IMDb 9
        • 6.802
        • 0
        DRACULA
        İncele
        DRACULA
        Dracula izle, Dracula dizi izle, Dracula netflix izle, Dracula netflix dizisi izle,Dracula 1. sezon izle, Dracula dizi türkçe dublaj izle, Dracula dizi türkçe altyazı izle, Dracula 1. sezon 1. bölüm izle, Dracula 1. sezon 2. bölüm izle, Dracula 1. sezon 3. bölüm izle, Dracula filmin konusu, Drama ve korku severlerin merakla beklediği yeni bir dizi olan Dracula 2020 yılına damga vuracağa benziyor. Yayınlanan fragmanları,müthiş oyuncu kadrosu, kaliteli yapımcılarıyla şimdiden merakla beklenen mini dizi ekrana üç bölüm halinde gelmeye hazırlanıyor. Netflix ve BBC ortak yapımıyla yayına hazırlanan dizi de önce ki oyunculuğuyla hayran kitlesini büyüten Claes Bang başrol almıştır. Sinemaseverlerin yakından tanıdığı Claes Bang’e Dracula mini dizisinde Sacha Dhawan, Nathan Stewart-Jarrett gibi oyuncular eşlik ederken; senaryo takımında Steven Moffat ve Mark Gatiss gibi başarılı ve önceki yapımlarıyla göz dolduran senaristler yer almaktadır. Ocak ayının başında dizi severlerle buluşacak olan bu seri klasiklerden Dracula’ya yeni soluk kazandıracağa benziyor.Korku severleri yerine kitleyecek olan bu dizi fragmanıyla şimdiden kendinden söz ettirmeyi başardı. Netflix Dracula uyarlaması olan bu seri de son dönemlerin aksine özüne döneceği haberi verildi. Bu diziyle beraber 1800 yıllarına doyacağız gibi görünüyor. Baştan bu yana merak ve heyecan uyandıran dizinin bekleyenlerine tarihi not etmelerini ve bir çırpıda biteceğini söyleyebiliriz.
        • 2020
        • 90
        • 539
        • 0
        Spinning Out
        İncele
        Spinning Out
        Spinning Out dizi izle, Spinning Out izle, Spinning Out 1080p izle, Spinning Out full izle,Spinning Out hd izle, Spinning Out Türkçe Altyazı izle, Spinning Out Türkçe Dublaj izle, Spinning Out full hd izle, Spinning Out 1. sezon izle, Spinning Out 1. sezon 1. bölüm izle,Spinning Out 1. sezon 2. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 3 bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 4. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 5. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 6. bölüm izle, Spinning Out Dizinin konusu, Spinning out 2020 yılında vizyona girecek olan bir dizidir. Konusu drama ve spordan oluşmaktadır. Duygusal içerikli filmin konusu artistik patinaj da olimpiyat adayı olan bir sporcunun aşk ilişkiler, aile bağları ve ruhsalığı ile ilgili başına gelenlerle başarılı olma hayali arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Amerikan dizisi olan serinin oyuncu kadrosu başrolün de Kaya Scodelario, January Jones, Will Kemp gibi oyuncular yer almaktadır. Dizinin yaratıcısı Samantha Stratton’dur. Buz pateni sevdalısı bir genç kızın başından geçen konuları ele alan bu dizi fragmanı ile izleyicileri şimdiden etkisi altına almayı başardı. Hızla kariyer basamaklarını tırmanan genç sporcunun hayatı sergilediği performans esnasında geçirdiği kaza ile alt üst olur. Geçirdiği sakatlık ve buna eklenen aile, aşk ve kişisel sorunları ile başa çıkmaya çalışan Kat Baker bu sakatlığın arkasına kariyerine farklı bir yönde tek değil eşli devam etmek zorunda kalır. Spinning out yayın hakkı netfilix platformu tarafından satın alınmıştır. Birinci sezonun ilk fragmanı yayınlanan dizi şimdiden buz pateni severlerin dikkatini çekti. Şimdilik on bölüm anlaşması olan dizinin devam edip etmeyeceğini izleyiciler belirleyecektir.
        • 2020
         • 900
         • 0
         ATİYE
         İncele
         ATİYE
         Son dönemlerin internet kanalı projelerinden biri olan Netflix’in yapımcılığını üstlendiği Atiye dizisi, bilinen yerli yapım dizi senaryolarının konusundan bir hayli uzak görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosuna da göz önüne alınırsa kısa sürede yakalamayı beklediği başarıyı yakalayacağı yapılan yorumlar arasında.Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsur’un oynadığı yeni nesil TV kanalı olan Netflix yapımı Atiye dizisi anlatılanlar şu şekilde, genç ve güzel bir ressam olan Atiye ailesi ve erkek arkadaşıyla birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde erkek arkadaşı ile Göbeklitepe’yi ziyarete giden Atiye adeta buradan büyülenmektedir. Atiye’de olan bu değişimi erkek arkadaşının yanı sıra, Göbeklitepe’yi gezerken tanıştıkları ve alandaki kazı çalışmalarını yöneten Erhan isimli arkeolog bile fark eder.Erhan Atiye’de yaşanan bu değişimin üzerine, genç ressam Atiye ile mistik şehir Göbeklitepe arasında doğaüstü bir bağ olduğunu keşfedecektir. Bu gizemli keşif ile birlikte, Atiye, farklı dünyaların kapılarını aralayacak ve sadece bir gezi için geldiği Göbekli Tepe’de hayatı bütünüyle değişecektir.
         • Netflix
         • Türkiye
         • 45
         • IMDb 10.0
         • 4.410
         • 0
         Kurşun
         İncele
         Kurşun
         2019 yıllında Fox Tv tarafından vizyona giren dizi ünlü oyuncu kadrosu ile ekranlarımıza geliyor. Oyuncu kadrosu Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Engin Şenkan, Seda Akman, Bora Akkaş yer almaktadır. 1970 yıllarda adalet arayan genç savcı Orhan anlatmaktadır. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyor.
         • 2019
         • Türkiye
         • 120
         • IMDb 9.9
         • 651
         • 0
         Mr.Robot
         İncele
         Mr.Robot
         Mr.Robot Dizi vizyona 2015 yıllında girdi. Vizyona girdiğinden bu yana büyük kitle toplayan dizi sizlerle. Bölümleri izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.
         • 2015
         • 43
         • IMDb 7.9
         • 752
         • 0
         Teen Wolf
         İncele
         Teen Wolf
         Michael J. Fox’un 1985 filminden uyarlanan Teen Wolf bir gençlik dizisidir. 2011 yılında vizyon hayatına başlayan dizi 7.6 imdb puanı ile izleyenleri tarafından beğenilmiştir.
         • 2011
         • 43
         • IMDb 7.3
         • 438
         • 0