•  
"Seni görür görmez kalbi durmuyorsa yaşamıyor demektir" - Becoming Jane (2007)
DUYURULAR
Background
Breaking Bad Final Yapmış
   0 Favori Ekle

Breaking Bad imdb: 9.5

Breaking bad, Breaking bad izle, Breaking bad 1.sezon, Breaking bad türkçe dublaj izle, Breaking bad 1.sezon 1.bölüm, Breaking bad türkçe dublaj Breaking Bad:  Bir Uyuşturucu Hikâyesi İlk olarak Breaking Bad dizisiyle ilgili ufak bir uyarıda bulunak zorundayız. Çünkü bu diziyi izledikten sonra bir daha kolay kolay hiçbir diziyi beğenemeyeceksiniz. IMDB (Internet Movie Database) listesinde on puan üzerinden 9,5 puan ile adını gelmiş geçmiş en iyi diziler arasına yazdıran bir yapımdan söz ediyoruz. Lisede kimya öğretmeni olarak görev yapan Walter White’ ın hayatını kanser olduğunu öğrenmesiyle tamamen değişecektir. Ölümü sonrasında eşini ve çocuğunu yardıma muhtaç halde bırakmak istemeyen bir adamın neler yaptığını görünce sizde inanamayacaksınız. Dizide adını tam da buradan alıyor aslında. Breaking  Bad İngilizcede kötüye gitmek / kötü yola düşmek anlamında kullanılıyor. Walter White karakterinin başına bir insanın başına gelebilecek her şey geliyor. Ayakta durmak zorunda olan güçlü bir aile lideri olmanın dışında yakın arkadaşlarıyla zengin olmak için girdikleri bir işten yediği kazıklar nedeniyle oldukça zor durumlara düşüyor. Breaking Bad Dizisiyle İlgili Şaşırtıcı Gerçekler
 • Dizinin girişinde yer alan C10H15N formülü metamfetamini temsil ediyor. Ayrıca dizide kullanılan mavi rengindeki meth mavi akide şekeridir. Dizinin popülaritesi sonrasında gerçek dünyadaki meth satıcıları da mavi rengi kullanmaya başladılar.
 • Dizinin çekimlerinin Kaliforniya’ da olması planlanıyordu ancak yüksek maliyetler nedeniyle çekim yeri Albuquerque oldu.
 • Tüm dizi boyunca ufak ya da büyük rolü olan iki yüz yetmiş karakter ölüyor.
 • Dizi Walter White karakterinin iki yıl içerisindeki hayat hikayesini anlatıyor.
 • Breaking Bad dizisinin final bölümü 10,8 milyon kişi tarafından izlenerek yeni bir rekora imza attı.
 1. Her şeye rağmen ailesini dürüst yollarla ayakta tutmaya çalışan bir adam nasıl oluyor da uyuşturucu ticareti yapan hem de yaptığı işte çok popüler bir adam haline geliyor. Tüm bu sorular ve daha fazlası için Breaking Bad dizisini bir an önce izlemeye başlasanız iyi edersiniz.
 2. 1
  Breaking Bad
 3. 2
  Breaking Bad
 4. 3
  Breaking Bad
  Breaking Bad 1. Sezon 3. Bölüm ...And the Bag's in the River
 5. 4
  Breaking Bad
 6. 5
  Breaking Bad
 7. 6
  Breaking Bad
  Breaking Bad 1. Sezon 6. Bölüm Crazy Handful of Nothin
 8. 7
  Breaking Bad
  Breaking Bad 1. Sezon 7. Bölüm A No-Rough-Stuff-Type Deal
 9.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
  Resimler
Yorum Alanı