•  
"Seni görür görmez kalbi durmuyorsa yaşamıyor demektir" - Becoming Jane (2007)
DUYURULAR
Background
The Witcher Devam Ediyor
   0 Favori Ekle

The Witcher imdb: 8.3

The Witcher, The Witcher dizi, The Witcher 1.sezon, The Witcher 1.sezon 1.bölüm, The Witcher izle, the witcher türkçe dublaj, the witcher türkçe dublaj izle, the witcher dizi türkçe dublaj izle The Witcher ile Fantastik Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın Dünyada kitap listelerini yerle bir eden The Witcher serisinin bir uyarlaması olan dizi yayın hayatına başlamadan milyonlarca kişi tarafından konuşulmaya başlamıştı. Özellikle çok satan kitaplardan dizi ya da filmlere uyarlanan hikayeler büyük bir avantaj olarak gözükse de büyük bir okuyucu kitlesi olduğu için ufak bir detayın gözden kaçmasıyla negatif birçok eleştiriye de maruz kalabilir. Neyse ki The Witcher dizisi beklentileri de bir üst seviyeye çıkarak ana hikayeden ayrılmadan mükemmel bir şekilde ekrana yansıtılmış. The Witcher Konusu İse Şöyle Uzun yıllardır iki farklı dünyaya ait ancak aynı dünyayı paylaşan insanlarla, cüceler ve elflerin birbirleriyle olan savaşına odaklanıyor. Yaşanılan savaşın kaderini ise canavar avcısı olarak birtakım değişimler geçiren Rivyalı Geral belirleyecektir. Her ne kadar dizi de Rivyalı Geral odak noktası olsa da Gerel kadar odak noktası olan iki farklı karakter daha var. Sosyal Ortamlarda İlgi Odağı Olmanızı Sağlayacak Detaylar
 • The Witcher serisinin ilk ilk kitabı 1992 senesinde yayınlanmış olup; serinin bir de bilgisayar oyunu vardır.
 • Fantastik bir evrende güçlü bir ailenin gizemli olduğu kadar şaşırtıcı hikâyesi anlatılıyor.
 • Dizide source kelimesinin anlamı ise doğa üstü becerilere yani büyülere yatkın olan kişiler için kullanılan bir ad. Source herkese nasip olmayan hem özel hem de güçlü bir yetenek olsa da Witcher dünyası için de yok edilmesi gereken tehlikeli bir güç.
 • İksir Witcher’ların almış oldukları eğitimler sırasında öğrendikleri bir yöntem. İksir sayesinde witcherler daha iyi görebilmek ya da saklanabilmek gibi bazı özel yeteneklere sahip oluyorlar.
 1. Witcherlar gizemli bir dünyada insanlardan farklı olan canlıların diğer adıyla yaratıkların öldürülmesi için tutulan canavar avcılarıdır. Canavar avcılarının aldıkları eğitimlerden birisi de duygusuz olmalarıdır ancak bazı durumlarda duygularının sesini dinleyen canavar avcıları birçok sorunla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır.
 2. 1
  The Witcher
 3. 2
  The Witcher
 4. 3
  The Witcher
 5. 4
  The Witcher
 6. 5
  The Witcher
 7. 6
  The Witcher
 8. 7
  The Witcher
 9. 8
  The Witcher
 10.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
  Resimler
Yorum Alanı