•  
”Hayatımda hak etmediği sürece kimseye kelek atmadım. Anladın mı? Bu Dünyada sahip olduğum tek şey cesaretim ve verdiğim sözler. Kimse içinde sözümden dönmem.” - Scarface (1983)
DUYURULAR
Background
You Devam Ediyor
You 1.Sezon izle, You yabancı dizi, You 2.sezon izle, You türkçe dublaj, You Dizi konusu: İlk sezonda New York’ta bir kitapçının yöneticisi olan Joe Goldberg’ın bir gün dükkana girip bir kitap alan genç yazar Guinevere Beck’e ilk görüşte aşık olması ve kalbini kazanmak için verdiği çabaları anlatmaktadır. Sosyal medyayı ve diğer teknolojileri kullanarak onu takip ederek toksik ve obsesif duygularını beslemeye devam eder. Aşklarının sonu ikisininde beklediğinden çok farklı olacaktır fakat ikiside neyin içine girdiklerinden bir haberdir. İkinci sezonda ise Joe Goldberg, New York’tan Los Angeles’a geçmişinden kurtulmak adına taşınmıştır. Joe Goldberg, yeni bir kimlikle yeni bir hayata başlamak için pek haz etmediği bir şehir olsada New York’tan uzaklaşmak ve izini kaybettirmek adına buraya gelmeyi tercih etmiştir. Ne pahasına olursa olsun Joe eski ilişkilerinde başaramadığı için bu ilişkide başarılı olmak istiyordu.
 1. İlk sezon New York’ta bir kitapçının yöneticisi olan Joe Goldberg’ın bir gün dükkana gidip aşık olması ile dizi başlar.
 2. 1
  You
 3. 2
  You
 4. 3
  You
 5. 4
  You
 6. 5
  You
 7. 6
  You
 8. 7
  You
 9. 8
  You
 10. 9
  You
 11.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
 1. You 2.Sezon'da Aşçı olarak çalışan Love Quinn ile tanıştığı anda aynı eski obsesif ve saldırgan hislerine geri dönmüştür.
 2. 1
  You
 3. 2
  You
 4. 3
  You
 5. 4
  You
 6. 5
  You
 7. 6
  You
 8. 7
  You
 9. 8
  You
 10. 9
  You
 11. 10
  You
 12.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
  Resimler
Yorum Alanı