How To Get Away With Murder
İncele
How To Get Away With Murder
How To Get Away With Murder türkçe dublaj 1080p full hd izle, How To Get Away With Murder 6.sezon 1. bölüm ve 6.sezon son bölüm, Prestijli üniversitelerden biri olan Philadelphia’da Middleton Üniversitesinde hukuk profesörü olan Annalise Keating, her sene sınıfından ona asistanlık yapacak beş öğrenci seçmektedir. Birinci sezonunda seçtiği öğrenciler; Wes Gibbins, Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone ve Laural Castillo oldu. Bu beş öğrenci Annalise için çalışan Frank Delfino ve Bonnie Winterbottom’a yardım etmeye başladı. İlk sezonda gelen müşterilerin zorlu davalarını hukuksal boşlukları ince eleyip sık dokuyarak ekip olarak kazandılar. Annalise her sene birinci sınıflardan seçtiği bu beş stajyer arasında bir yarış yaparak en başarılı bulduğu kişiye sınavdan tam not vereceğini vaat etmektedir. Bu sebeple beşi de canla başla çalışarak, en verimli kişi olmaya çalışıyordu. Okulda öldürülen bir kız öğrencinin cinayetiyle uğraşmaya başlamalarıyla birlikte hiç beklemedikleri karanlık sırların ve olayların içerisine gireceklerdi.
 • ABC
 • Amerika
 • 41
 • IMDb 8.1
 • 409
 • 0
Narcos
İncele
Narcos
narcos, narcos 1 sezon, narcos 2 sezon, narcos dizi, narcos izle, narcos altyazılı izle, narcos türkçe dublaj izleÜnlü Uyuşturucu Karteli Pablo Escobar’ ın Hayatının Anlatıldığı Dizi: NarcosHerkes hayatında en az bir kez Pablo Escobar adını duymuştur ancak bu dizi Pablo Escobar’ ı ünlü bir uyuşturucu baronu olmasını değil de olma hikâyesini anlatıyor. Dizide A’dan Z’ye Pablo Escobar’ın kim olduğu, uyuşturucu karteli olmasına rağmen nasıl oluyor da Kolombiya’nın başkanı olmasını son anda kaçırmasına kadar her detay gözler önüne seriliyor.Dizide her ne kadar uyuşturucu kartelinin hayatı odak noktası olsa da Kolombiya halkının gerçeklerini de tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Dizinin popüler olmasının nedenleri arasında kusursuzluğa yakın bir hayat hikâyesin anlatılması, İspanyolcanın kullanımı, replikler ve tabii ki oyunculuklar.Narcos Dizisinden Herkesin Hayatına Işık Tutacak Replikler Cesur adamlar çabuk ölür. Ben zengin bir adam değilim. Ben parası olan fakir bir adamım. Şeytanı desteklersen, şeytan olursun. Sırtınızda hedef tahtası olduğu sürece rakiplerinizin cesareti artar. Kötü bir hikayeden kurtulmanın yolu daha iyi bir hikaye uydurmaktır.Narcos Dizisiyle İlgili Bazı Ufak BilgilerPablo Escobar’ ı canlandıran Brezilyalı oyuncu Wagner Maura hem kilo aldı hem de Escobar’a benzeyebilmek için sahte göbek aparatı kullandı.En başta Norcos film olarak düşünülse de dizinin yapımcıları birinin hayatını tam olarak anlatabilmek için dizi çekmenin daha iyi bir fikir olduğuna karar verdi.Birçok kişi dizide yaşanan bazı sahnelerin ve ölümlerin oldukça abartılı olduğunu düşünse de gerçek ne yazık ki doğru. Pablo Escobar’ ın en az dört bin insanın ölümünden sorumlu olduğu biliniyor.1980’ li senelerde Escobar dünya uyuşturucu trafiğinin yüzde seksenini tek başına hâkimdi. 1989 senesinde ise Pablo Escobar dünyanın en zenginleri listesinde yedinci sıradaydı. Zengin olmadan önce geçimini mezar taşı satarak sağlıyordu.
 • Netflix
 • ABD
 • 1 Saat
 • IMDb 8.8
 • 466
 • 0
Elite
İncele
Elite
Elite izle, elite 3.sezon, elite 3.sezon türkçe dublaj, elite dizi izle, elite izle türkçe dublaj, elite 1080p izle.Gençlik Dizisi Elite Hakkında Bilinmesi GerekenlerNetfilix platformunun ikinci İspanyol dizisi olan Elite iddialı bir gençlik dizisi olarak 2018 yılında izleyicilerle buluştu. Özellikle ilk İspanyol dizisi La Case De Papel’ in Türk izleyiciler tarafından oldukça beğenilmesi Elite dizisinin de beklentilerini en üst seviyelere çıkardı.Elite dizi konusu şu şekilde, dizinin adı üzerinde İspanya elite ailelerinin çocuklarının gittiği özel bir okula deprem sebebiyle okulları yerle bir olan işçi sınıfına ait üç öğrencinin gelmesiyle ortalık karışıyor. Madrid’ te çekilen dizi en başta bir zamanların popüler dizisi Gossip Club’ a benzetilse de Elite dizisi kendine has karakterleri ve olay örgüsüyle Gossip Club dizisinden oldukça farklı.Dizi içerisinde toplumsal sınıf farklılıkları da, dini baskıları da eşcinsel ilişkiyi de gizemli kurguyu da izleyicin gözüne sıkmadan oldukça dozunda izliyoruz.Elite Dizisini İzlemek için 5 Neden Türkiye’ de hemen hemen herkesin gönüllerinde taht kuran La Case De Papel’ in üç oyuncusu (Jaime Lorente, Miguel Herran, Maria Pedraza) Elit dizisinde rol alıyor. İlk bakışta nasıl olacak gibi desek de muhteşem oyuculuklarıyla tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar. Göründüğü kadar masum olmayan lise gençlik dizisi Elit’ de aksiyon hiçbir zaman düşmüyor. İşçi sınıfına ait üç öğrencinin gelmesiyle zengin fakir çekişmesi olurken, İslam karşıtlığı, karmaşık ilişki yapısı Elite dizisini en iyi gençlik dizileri arasında üst seviyelere taşıyor. Her bölümü film tadında izlenen Elit dizisi hikayesiyle olduğu kadar oyunculuklarıyla da konuşulmayı başarıyor. Şans gibi görülen bazı olaylar aslında en büyük şansızlığımız mıdır? Sorunun cevabı diziyle birlikte değişse de ilgi çeken replikleriyle de fark yaratıyor. İnsanı insan yapan ailesi mi, davranışları mı, yetenekleri midir izletirken düşündüren diziyi benzerlerinden ayıran en önemli fark ise karakter çeşitliliği, sosyal sınıf farklılıklarının net biçimde aktarılması ve gizemli cinayettir.
 • Netflix
 • İspanya
 • 50 Dakika
 • IMDb 7.6
 • 376
 • 0
Peaky Blinders
İncele
Peaky Blinders
Peaky Blinders, peaky blinders izle, peaky blinders 5.sezon, peaky blinders 1.sezon 1.bölüm, peaky blinders 1.sezon 1.Dünya savaşından sonra toparlanma sürecinde olan İngiltere'de artık çeteler boy göstermektedir. İngiltere devletinin kaale alınmadığı dönemde çeteler büyük rol oynar. Bu çetelerin başta gelenlerinden Peaky Blinders işledikleri bir suç sonrası polis müfettişinin gözüne takılır. Polis Peaky Blinders çetesini bitirebilmek için elinden gelen her şeyi yapar.Peaky Blinders 1.Sezon'dan itibaren sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Tüm Peaky Blinders bölümlerini türkçe dublaj 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cillian Murphy'nin başrolünü oynayıp Thomas Shelby karakterini canlandırdığı Peaky Blinders dizisi.
 • 1 Saat
 • IMDb 8.8
 • 1.710
 • 0
Lucifer
İncele
Lucifer
Lucifer Tüm bölümlerini Full HD Tek Parça 1080P Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı izleyebilirsiniz. Lucifer Dizinin konusu, Los Angeles Polis Departmanı için çalışmakta olan ( Cehennem Lordu), Lucifer Morningstar suçluları yakalamak ile görevlidir. Ancak saklamakta olduğu oldukça büyük bir sır bulunmaktadır. Oldukça çekici bir görüntüye sahip olan bu adam yeryüzüne düşmüş olan bir melek olarak izleyici karşısına çıkmaktadır. Lucifer, Neil Gaiman tarafından yaratılmıştır. İlk başlarda Sadman isimli olarak bulunan serinin yardımcı karakterleri arasında bulunan Lucifer daha sonrasında kendi çizgi romanına kavuşmuştur. . Çizgi romanda Lux isimli karakter bir barı işletmektedir. Tüm sezonları büyük bir beğeni ile izlenmekte olan Lucifer’in ilk 4 sezonu büyük bir beğeni ile izleyici karşısına çıkmıştır. 5. Sezon ile final aşamasına gelmiş olan yapım olan Lucifer hem kurgusu hem de oyuncuları ile oldukça fazla izlenmeye ulaşmıştır. İlk olarak 2016 yılında polisiye, fantastik ve dram alanında yayınlanmaya başlayan ABD YAPIMI DZİ Netflix’in en büyük yapımları arasındadır. Mistik olayların yer aldığı dizi heyecanı kesmeden polisiye tadında ve komediyi de eksik bırakmayarak muhteşem bir şekilde ilerleyiş göstermektedir.
 • 2016
 • 45
 • IMDb 7.6
 • 691
 • 0
THE EDDY
İncele
THE EDDY
The Eddy izle, The Eddy Netflix izle, The Eddy Türkçe Dublaj izle, The Eddy Türkçe Altyazı izle, The Eddy Full HD izle, The Eddy 1080p izle, Paris’in kalbinde yani merkezinde yer almakta olan caz kulübünde yaşanılanlar filmde anlatılmaktadır. Kulübün sahibi olan kişinin, bu kulüpte çalmakta olan kişilerin şehirdeki yaşadıklarına tanık olmamızı sağlayacak olan yapın sinema ile müziğin iç içe bir görüntüde bulunmasını sağlanmıştır. Her detayı ine bir şekilde düşünülerek hazırlanmış olan yapımın yönetmenliğini yapmış olduğu başarılı diziler ile bilinen Alan Pout yapımcılık görevini üstlenmiştir. Dizinin müzikleri için Glen Ballard’ ayer verilmiştir. Dizinin muhteşem senaryosunu yazan kalem Jack Thorne olarak bulunmaktadır. Dizi içerinde karmaşık bir yaşam anlatılacak. Dizde bulunan karakterler Fransızca, Arapça ve İngilizce konuşacak. 8 bölüm olarak yayınlanacak olan dizide ilk bata bir müzikal ile başlayan düzgün hayatlar ne gibi evrelerden geçecek. İlk baktığınız zaman hayatlarında normal bir insan gibi görünen karakterler kendilerini hangi karmaşık olayın içinde bulacaklar. Bu karakterler Paris2in sokaklarında ne gibi yollardan geçecek? Paris’te macera, aksiyon ve olayların çözülmemsi nasıl olacak? Tüm bu soruların cevabını almak ve müzikal tadında 8 bölüm izlemek isteyenler için The Eddy oldukça başarılı olacaktır
 • 1.948
 • 0
SEX EDUCATİON
İncele
SEX EDUCATİON
Sex Education izle, Sex Education 2. Sezon izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Altyazı izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Dublaj izle, Sex Education 2. Sezon 1080P izle, Sex Education 2. Sezon Full HD izle, Sex Education 2. Sezon Tek parça izle,  Otis, oldukça içine kapanık bir çocuk olarak bulunmaktadır. Okulun en ezik tipleri arasında gösterilen Otis’in annesi seks terapisti olarak çalışmaktadır. Anne ve babasından dolayı seks ile alakalı bilgi sahibi Otis, bu bilgilerini sıra arkadaşı olan Maeve’nin teklifi üzerine paylaşmaya karar vermiştir. Annesi ve babası dolayısıyla sahip olduğu bilgileri okuldaki arkadaşları ile paylaşmaya başlamıştır. Otis artık okulda ezik gözü ile bakılan bir liseli değil, lisedekilerin gelip dert yandığı ve sorunlarına çözüm sağladığı genç bir seks terapisti olmuştur. Dizinin genel temasında Otis herkesin sorunları ile ilgilenmektedir. Ancak Otis’in sorunlarını çözecek olan kimdir? İlk sezonu geniş bir kitle tarafından izlenen ve Netflix’in başarılı yapımları arasında gösterilmekte olan dizinin 2. Sezonu çözülecektir. Gençlerin birbirleri ile yaşamakta oldukları sorunları, aile ile olan ve kendi içsel sorunlarını anlatan izi özellikle gençler tarafından büyük bir izlenme oranına ulaşmıştır. Başlangıçta komedi, dram olarak yayınlanmakta olan Sex Educations  2. Sezon yayın tarihi 16 Ocak 2020 olarak duyurulmuştur.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 8
 • 2.982
 • 0
AJ AND THE QUEEN
İncele
AJ AND THE QUEEN
AJ and the Queen izle, AJ and the Queen full hd izle, AJ and the Queen 1080p izle, AJ and the Queen Türkçe Dublaj izle, AJ and the Queen Türkçe Altyazı izle, Aj And The Queen filmi, Amerika’nın her yerini gezenlerin hikâyesini anlatan bir filmdir. Filmde, Draq Qeen’in yanına hiç beklemediği bir zamanda bir konuk gelir, konuğu ise kendisinden küçüktür. Birlikte Amerika’yı baştan sona gezerler. Filmin konusu ise bu şekilde başlar ve Draq Qeen’in hikâyesini ekrana yansıtır. Draq Queen yani aslında gerçek kimliği Ruby Red, hayali olan bir kulüp açma isteği için para biriktirmesi gerekir. Bu nedenle, Amerika’da bulunan kulüplere gidi, gösteri yaparak para kazanmaya çalışır. Ve sonunda istediği hayalin gerçekleşmesine çok az kalır çünkü eksik olan parası artık tamamlanmış olur. Bunun heyecanı ile son kez Show yapak isteyen Draq Queen yani Ruby Red, gösterisini yaparken parası çalınır ve kurmuş olduğu bütün planları ve hayalleri terse döner. Bunun üzerine pes etmeyen Ruby Red, yeniden başlayarak para biriktirmeye karar verir. Bunu yapabilmek için turneye çıkmaya karar verir ve tatlı bir sürpriz ile karşılaşır. Kendisine artık 11 yaşında olan bir misafir de eşlik ederek, turnesine başlar.Aj And The Queen yapımı oldukça başarılı kadrosu ile 2020’nin ilk günlerinde yani 9 Ocak’ta Netflix’de 10 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. Filmde yer alan oyuncular ise; RuPaul, Katerina Tannenbaum, Misty Monroe gibi isimlerden oluşmaktadır.
 • 2020
 • 1.174
 • 0
Giri/Haji
İncele
Giri/Haji
Giri/Haji dizi izle, Giri/Haji izle, Giri Haji Netflix izle, Giri Haji Türkçe Dublaj izle, Giri Haji Türkçe Altyazı izle, Giri Haji Full HD izle, Giri Haji 1080p izle,Giri Haji tek parça izle, Giri Haji dizi konusu, Giri/Haji dizisi, dii ve film eleştiricilerinden, yılın en iyi yapımı olabileceği yönde yorum aldı. Bir suç dizisi olan yapım, BBC ve Netflix gibi güçlü yapımların, ortak çalışması daha doğrusu yapımı olarak, oldukça güçlü bir hikâyeye ve başarılı bir kadroya sahiptir. Dizinin hikâyesi oldukça sürükleyici ve dikkat çekicidir. BBC Two kanalında 17 Ekim’de yayına başlamış olan dizi oldukça beğeni toplamış ve takipçileri artmıştır. Dizi artık Netflix’de yayınlanmaya başlayacak ve yayın tarihi olarak da 10 Ocak şeklinde açıklama yapıldı. Dizinin hayranları büyük heyecan ile yeni bölümlerin yayınlanmasını beklerken, gelin konusuna biraz değinelim. Dizinin konusu, Tokyolu olan bir dedektif Kenzo Mori’nin hikâyesini konu alıyor. Hikâyeye göre dedektifin kardeşi bir suç çetesi olan Yakuza’ya girmiştir. Ve bir cinayet işlemiş ve bu yüzden aranmaktadır. Fakat başkahramanımız dedektif Kenzo Mori’nin kardeşi olan Yuto’dan bir haber yoktur. Onu kimse bulamıyordur. Bunun üzerine kardeşini bulmak isteyen dedektif, bir mücadeleye girer. Girmiş olduğu mücadele, hem ailesini hem de kendi yaşamını ve kariyerini kötü etkiler. Dizinin konusu bu hikâye üzerinden ilerlemekte ve senaryosu oldukça etkileyici bir şekilde hazırlanmıştır.
 • 2019
 • IMDb 8.7
 • 1.141
 • 0
THİEVES OF THE WOOD
İncele
THİEVES OF THE WOOD
Thieves of The Wood izle, Thieves of The Wood dizi izle, Thieves of The Wood netflix, Thieves of The Wood Türkçe Dublaj izle, Thieves of The Wood Türkçe Altyazı izle, Thieves of The Wood 1080p izle, Thieves of The Wood full hd izle, Diziye hayat veren hikâye, ünlü kaçak olan Jan de Lichte’nin hayatıdır. 18.yy’da Belçika’da hüküm süren aristokrasi, halkın ezilmesine ve zulüm görmesine sebep oluyordur. Buna dur demek için isyanlar başlatan dünyaca ünlü haydut olan Jan de Lichte, bu düzen ile mücadele etmeye çalışır ve haklı bu zulümden kurtarmak için yollar ve çareler arar. Oldukça sürükleyici bir şekilde senaryoya çevrilen Jan de Lichte’nin hayatı, Netflix’de yayınlanmaya başlıyor. Ezilenlerin yanında olduğu ve onlar için çare aradığı için o kıtanın Robin Hood’u olan ve bu şekilde dünyaya adını duyuran, Flamanların kanunlarına göre bir kaçak olarak ilan edilen Jan de Lichte’nin hayatı, oldukça etkileyici bir senaryo ile işlenmiş durumda. Öykünün esas başlama zamanı olarak, Avustralyalıların Belçika’yı işgal etmesi ile başlıyor. Avustralyalılara karşı pes etmeyen bir karakteri izleyeceksiniz. Belçika ve halkı için oldukça sürükleyici mücadelelere giren kahramanı izlerken, hem aksiyona hem drama hem de gerilime hazır olun.
 • 2020
 • 60
 • 1.493
 • 0
ANNE WİTH AN E
İncele
ANNE WİTH AN E
Anne With An E izle, Anne With An E dizi izle, Anne With An E 3. Sezon izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Dublaj izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Altyazı izle,Anne With An E 3. Sezon full izle, Anne With An E 3. Sezon hd izle, Dizinin konusu, Emmy ödüllü yazar ve yapımcı olan Moira Walley Beckett’in senaristliğini üstlendiği 2017 yapımı dizi iki sezondur severleriyle buluşmaktadır. 2020 yılının başında ise üçüncü ve final sezonuyla Netflix tarafından yayınlanacaktır. Dizi de cesur ve azimli olan yetim bir kızın kendisine bulduğu yuvayı ve yaşadıkları anlatılmaktadır. Başrolünde Amybeth McNulty, Geraldine James, R. H. Thomson gibi başarılı özverili oyuncular yer almaktadır. Dram türünde severleriyle buluşan başarılı değerlendiren dizi zaman olarak 19. Yüzyılda geçmektedir. Hayata dair çok güzel mesajlar veren dizi bir yandan hüzün de barındırıyor. Dizinin çekildiği yerler, dizi de kullanılan giysiler, kullanılan eşyalar izleyiciler tarafından oyuncular kadar tam not almıştır. İnsanı içine çeken dizi de acı dolu bir yaşama rağmen hayatın güzelliklerini gören,yaşamayı seven ve zorluklarla mücadele eden kızın hayatı izleyicilereheö ilham olmakta hem de  ders niteliği taşımaktadır.Kitaptan uyarlama olan ve aynı zamanda daha önce animesi bulunan dizinin daha önceden kitabı okuyanlarıve anime severleri hayal kırıklığına uğratmadığı söylenebilir.
 • 2017
 • 47
 • IMDb 8.6
 • 1.580
 • 0
Messiah
İncele
Messiah
Messiah izle, Messiah dizi izle, Messiah netflix, Messiah türkçe dublaj izle, Messiah türkçe altyazı izle, Messiah full izle, Messiah hd izle, Messiah tek parça izle, 1080p izle, Messiah kesintisiz izle, Messiah konusu, Messiah oyuncuları, Mesiah dizi konusu, Orta Doğu’da gizemli bir adamın ortaya çıkmasıyla toplum ikiye ayrılır. Bir kısım mucizeler yaratıyor gibi görünen bu adamın Mesih olduğuna inanırken, diğerleri ise onun toplum düzenini bozmaya çalışan bir sahtekar olduğunu düşünür. Michael Petroni’in yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda John Ortiz, Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan gibi isimler yer alıyor. İyi Seyirler.
 • 2020
 • IMDb 9
 • 9.890
 • 0
DRACULA
İncele
DRACULA
Dracula izle, Dracula dizi izle, Dracula netflix izle, Dracula netflix dizisi izle,Dracula 1. sezon izle, Dracula dizi türkçe dublaj izle, Dracula dizi türkçe altyazı izle, Dracula 1. sezon 1. bölüm izle, Dracula 1. sezon 2. bölüm izle, Dracula 1. sezon 3. bölüm izle, Dracula filmin konusu, Drama ve korku severlerin merakla beklediği yeni bir dizi olan Dracula 2020 yılına damga vuracağa benziyor. Yayınlanan fragmanları,müthiş oyuncu kadrosu, kaliteli yapımcılarıyla şimdiden merakla beklenen mini dizi ekrana üç bölüm halinde gelmeye hazırlanıyor. Netflix ve BBC ortak yapımıyla yayına hazırlanan dizi de önce ki oyunculuğuyla hayran kitlesini büyüten Claes Bang başrol almıştır. Sinemaseverlerin yakından tanıdığı Claes Bang’e Dracula mini dizisinde Sacha Dhawan, Nathan Stewart-Jarrett gibi oyuncular eşlik ederken; senaryo takımında Steven Moffat ve Mark Gatiss gibi başarılı ve önceki yapımlarıyla göz dolduran senaristler yer almaktadır. Ocak ayının başında dizi severlerle buluşacak olan bu seri klasiklerden Dracula’ya yeni soluk kazandıracağa benziyor.Korku severleri yerine kitleyecek olan bu dizi fragmanıyla şimdiden kendinden söz ettirmeyi başardı. Netflix Dracula uyarlaması olan bu seri de son dönemlerin aksine özüne döneceği haberi verildi. Bu diziyle beraber 1800 yıllarına doyacağız gibi görünüyor. Baştan bu yana merak ve heyecan uyandıran dizinin bekleyenlerine tarihi not etmelerini ve bir çırpıda biteceğini söyleyebiliriz.
 • 2020
 • 90
 • 1.286
 • 0
Spinning Out
İncele
Spinning Out
Spinning Out dizi izle, Spinning Out izle, Spinning Out 1080p izle, Spinning Out full izle,Spinning Out hd izle, Spinning Out Türkçe Altyazı izle, Spinning Out Türkçe Dublaj izle, Spinning Out full hd izle, Spinning Out 1. sezon izle, Spinning Out 1. sezon 1. bölüm izle,Spinning Out 1. sezon 2. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 3 bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 4. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 5. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 6. bölüm izle, Spinning Out Dizinin konusu, Spinning out 2020 yılında vizyona girecek olan bir dizidir. Konusu drama ve spordan oluşmaktadır. Duygusal içerikli filmin konusu artistik patinaj da olimpiyat adayı olan bir sporcunun aşk ilişkiler, aile bağları ve ruhsalığı ile ilgili başına gelenlerle başarılı olma hayali arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Amerikan dizisi olan serinin oyuncu kadrosu başrolün de Kaya Scodelario, January Jones, Will Kemp gibi oyuncular yer almaktadır. Dizinin yaratıcısı Samantha Stratton’dur. Buz pateni sevdalısı bir genç kızın başından geçen konuları ele alan bu dizi fragmanı ile izleyicileri şimdiden etkisi altına almayı başardı. Hızla kariyer basamaklarını tırmanan genç sporcunun hayatı sergilediği performans esnasında geçirdiği kaza ile alt üst olur. Geçirdiği sakatlık ve buna eklenen aile, aşk ve kişisel sorunları ile başa çıkmaya çalışan Kat Baker bu sakatlığın arkasına kariyerine farklı bir yönde tek değil eşli devam etmek zorunda kalır. Spinning out yayın hakkı netfilix platformu tarafından satın alınmıştır. Birinci sezonun ilk fragmanı yayınlanan dizi şimdiden buz pateni severlerin dikkatini çekti. Şimdilik on bölüm anlaşması olan dizinin devam edip etmeyeceğini izleyiciler belirleyecektir.
 • 2020
 • 1.413
 • 0
ATİYE
İncele
ATİYE
Son dönemlerin internet kanalı projelerinden biri olan Netflix’in yapımcılığını üstlendiği Atiye dizisi, bilinen yerli yapım dizi senaryolarının konusundan bir hayli uzak görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosuna da göz önüne alınırsa kısa sürede yakalamayı beklediği başarıyı yakalayacağı yapılan yorumlar arasında.Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsur’un oynadığı yeni nesil TV kanalı olan Netflix yapımı Atiye dizisi anlatılanlar şu şekilde, genç ve güzel bir ressam olan Atiye ailesi ve erkek arkadaşıyla birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde erkek arkadaşı ile Göbeklitepe’yi ziyarete giden Atiye adeta buradan büyülenmektedir. Atiye’de olan bu değişimi erkek arkadaşının yanı sıra, Göbeklitepe’yi gezerken tanıştıkları ve alandaki kazı çalışmalarını yöneten Erhan isimli arkeolog bile fark eder.Erhan Atiye’de yaşanan bu değişimin üzerine, genç ressam Atiye ile mistik şehir Göbeklitepe arasında doğaüstü bir bağ olduğunu keşfedecektir. Bu gizemli keşif ile birlikte, Atiye, farklı dünyaların kapılarını aralayacak ve sadece bir gezi için geldiği Göbekli Tepe’de hayatı bütünüyle değişecektir.
 • Netflix
 • Türkiye
 • 45
 • IMDb 10.0
 • 5.536
 • 0
Kurşun
İncele
Kurşun
2019 yıllında Fox Tv tarafından vizyona giren dizi ünlü oyuncu kadrosu ile ekranlarımıza geliyor. Oyuncu kadrosu Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Engin Şenkan, Seda Akman, Bora Akkaş yer almaktadır. 1970 yıllarda adalet arayan genç savcı Orhan anlatmaktadır. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyor.
 • 2019
 • Türkiye
 • 120
 • IMDb 9.9
 • 980
 • 0
Mr.Robot
İncele
Mr.Robot
Mr.Robot Dizi vizyona 2015 yıllında girdi. Vizyona girdiğinden bu yana büyük kitle toplayan dizi sizlerle. Bölümleri izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.
 • 2015
 • 43
 • IMDb 7.9
 • 1.467
 • 0
Teen Wolf
İncele
Teen Wolf
Michael J. Fox’un 1985 filminden uyarlanan Teen Wolf bir gençlik dizisidir. 2011 yılında vizyon hayatına başlayan dizi 7.6 imdb puanı ile izleyenleri tarafından beğenilmiştir.
 • 2011
 • 43
 • IMDb 7.3
 • 824
 • 0
Dram dizileri gün geçtikçe artmaktadır. Dram sahneleri ile izleyenleri ekran başına kitleyen diziler sizler için burada.