juul türkiye
THE EDDY
İncele
THE EDDY
The Eddy izle, The Eddy Netflix izle, The Eddy Türkçe Dublaj izle, The Eddy Türkçe Altyazı izle, The Eddy Full HD izle, The Eddy 1080p izle, Paris’in kalbinde yani merkezinde yer almakta olan caz kulübünde yaşanılanlar filmde anlatılmaktadır. Kulübün sahibi olan kişinin, bu kulüpte çalmakta olan kişilerin şehirdeki yaşadıklarına tanık olmamızı sağlayacak olan yapın sinema ile müziğin iç içe bir görüntüde bulunmasını sağlanmıştır. Her detayı ine bir şekilde düşünülerek hazırlanmış olan yapımın yönetmenliğini yapmış olduğu başarılı diziler ile bilinen Alan Pout yapımcılık görevini üstlenmiştir. Dizinin müzikleri için Glen Ballard’ ayer verilmiştir. Dizinin muhteşem senaryosunu yazan kalem Jack Thorne olarak bulunmaktadır. Dizi içerinde karmaşık bir yaşam anlatılacak. Dizde bulunan karakterler Fransızca, Arapça ve İngilizce konuşacak. 8 bölüm olarak yayınlanacak olan dizide ilk bata bir müzikal ile başlayan düzgün hayatlar ne gibi evrelerden geçecek. İlk baktığınız zaman hayatlarında normal bir insan gibi görünen karakterler kendilerini hangi karmaşık olayın içinde bulacaklar. Bu karakterler Paris2in sokaklarında ne gibi yollardan geçecek? Paris’te macera, aksiyon ve olayların çözülmemsi nasıl olacak? Tüm bu soruların cevabını almak ve müzikal tadında 8 bölüm izlemek isteyenler için The Eddy oldukça başarılı olacaktır
 • 1.258
 • 0
SEX EDUCATİON
İncele
SEX EDUCATİON
Sex Education izle, Sex Education 2. Sezon izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Altyazı izle, Sex Education 2. Sezon Türkçe Dublaj izle, Sex Education 2. Sezon 1080P izle, Sex Education 2. Sezon Full HD izle, Sex Education 2. Sezon Tek parça izle,  Otis, oldukça içine kapanık bir çocuk olarak bulunmaktadır. Okulun en ezik tipleri arasında gösterilen Otis’in annesi seks terapisti olarak çalışmaktadır. Anne ve babasından dolayı seks ile alakalı bilgi sahibi Otis, bu bilgilerini sıra arkadaşı olan Maeve’nin teklifi üzerine paylaşmaya karar vermiştir. Annesi ve babası dolayısıyla sahip olduğu bilgileri okuldaki arkadaşları ile paylaşmaya başlamıştır. Otis artık okulda ezik gözü ile bakılan bir liseli değil, lisedekilerin gelip dert yandığı ve sorunlarına çözüm sağladığı genç bir seks terapisti olmuştur. Dizinin genel temasında Otis herkesin sorunları ile ilgilenmektedir. Ancak Otis’in sorunlarını çözecek olan kimdir? İlk sezonu geniş bir kitle tarafından izlenen ve Netflix’in başarılı yapımları arasında gösterilmekte olan dizinin 2. Sezonu çözülecektir. Gençlerin birbirleri ile yaşamakta oldukları sorunları, aile ile olan ve kendi içsel sorunlarını anlatan izi özellikle gençler tarafından büyük bir izlenme oranına ulaşmıştır. Başlangıçta komedi, dram olarak yayınlanmakta olan Sex Educations  2. Sezon yayın tarihi 16 Ocak 2020 olarak duyurulmuştur.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 8
 • 1.771
 • 0
AJ AND THE QUEEN
İncele
AJ AND THE QUEEN
AJ and the Queen izle, AJ and the Queen full hd izle, AJ and the Queen 1080p izle, AJ and the Queen Türkçe Dublaj izle, AJ and the Queen Türkçe Altyazı izle, Aj And The Queen filmi, Amerika’nın her yerini gezenlerin hikâyesini anlatan bir filmdir. Filmde, Draq Qeen’in yanına hiç beklemediği bir zamanda bir konuk gelir, konuğu ise kendisinden küçüktür. Birlikte Amerika’yı baştan sona gezerler. Filmin konusu ise bu şekilde başlar ve Draq Qeen’in hikâyesini ekrana yansıtır. Draq Queen yani aslında gerçek kimliği Ruby Red, hayali olan bir kulüp açma isteği için para biriktirmesi gerekir. Bu nedenle, Amerika’da bulunan kulüplere gidi, gösteri yaparak para kazanmaya çalışır. Ve sonunda istediği hayalin gerçekleşmesine çok az kalır çünkü eksik olan parası artık tamamlanmış olur. Bunun heyecanı ile son kez Show yapak isteyen Draq Queen yani Ruby Red, gösterisini yaparken parası çalınır ve kurmuş olduğu bütün planları ve hayalleri terse döner. Bunun üzerine pes etmeyen Ruby Red, yeniden başlayarak para biriktirmeye karar verir. Bunu yapabilmek için turneye çıkmaya karar verir ve tatlı bir sürpriz ile karşılaşır. Kendisine artık 11 yaşında olan bir misafir de eşlik ederek, turnesine başlar.Aj And The Queen yapımı oldukça başarılı kadrosu ile 2020’nin ilk günlerinde yani 9 Ocak’ta Netflix’de 10 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. Filmde yer alan oyuncular ise; RuPaul, Katerina Tannenbaum, Misty Monroe gibi isimlerden oluşmaktadır.
 • 2020
 • 696
 • 0
Giri/Haji
İncele
Giri/Haji
Giri/Haji dizi izle, Giri/Haji izle, Giri Haji Netflix izle, Giri Haji Türkçe Dublaj izle, Giri Haji Türkçe Altyazı izle, Giri Haji Full HD izle, Giri Haji 1080p izle,Giri Haji tek parça izle, Giri Haji dizi konusu, Giri/Haji dizisi, dii ve film eleştiricilerinden, yılın en iyi yapımı olabileceği yönde yorum aldı. Bir suç dizisi olan yapım, BBC ve Netflix gibi güçlü yapımların, ortak çalışması daha doğrusu yapımı olarak, oldukça güçlü bir hikâyeye ve başarılı bir kadroya sahiptir. Dizinin hikâyesi oldukça sürükleyici ve dikkat çekicidir. BBC Two kanalında 17 Ekim’de yayına başlamış olan dizi oldukça beğeni toplamış ve takipçileri artmıştır. Dizi artık Netflix’de yayınlanmaya başlayacak ve yayın tarihi olarak da 10 Ocak şeklinde açıklama yapıldı. Dizinin hayranları büyük heyecan ile yeni bölümlerin yayınlanmasını beklerken, gelin konusuna biraz değinelim. Dizinin konusu, Tokyolu olan bir dedektif Kenzo Mori’nin hikâyesini konu alıyor. Hikâyeye göre dedektifin kardeşi bir suç çetesi olan Yakuza’ya girmiştir. Ve bir cinayet işlemiş ve bu yüzden aranmaktadır. Fakat başkahramanımız dedektif Kenzo Mori’nin kardeşi olan Yuto’dan bir haber yoktur. Onu kimse bulamıyordur. Bunun üzerine kardeşini bulmak isteyen dedektif, bir mücadeleye girer. Girmiş olduğu mücadele, hem ailesini hem de kendi yaşamını ve kariyerini kötü etkiler. Dizinin konusu bu hikâye üzerinden ilerlemekte ve senaryosu oldukça etkileyici bir şekilde hazırlanmıştır.
 • 2019
 • IMDb 8.7
 • 753
 • 0
THİEVES OF THE WOOD
İncele
THİEVES OF THE WOOD
Thieves of The Wood izle, Thieves of The Wood dizi izle, Thieves of The Wood netflix, Thieves of The Wood Türkçe Dublaj izle, Thieves of The Wood Türkçe Altyazı izle, Thieves of The Wood 1080p izle, Thieves of The Wood full hd izle, Diziye hayat veren hikâye, ünlü kaçak olan Jan de Lichte’nin hayatıdır. 18.yy’da Belçika’da hüküm süren aristokrasi, halkın ezilmesine ve zulüm görmesine sebep oluyordur. Buna dur demek için isyanlar başlatan dünyaca ünlü haydut olan Jan de Lichte, bu düzen ile mücadele etmeye çalışır ve haklı bu zulümden kurtarmak için yollar ve çareler arar. Oldukça sürükleyici bir şekilde senaryoya çevrilen Jan de Lichte’nin hayatı, Netflix’de yayınlanmaya başlıyor. Ezilenlerin yanında olduğu ve onlar için çare aradığı için o kıtanın Robin Hood’u olan ve bu şekilde dünyaya adını duyuran, Flamanların kanunlarına göre bir kaçak olarak ilan edilen Jan de Lichte’nin hayatı, oldukça etkileyici bir senaryo ile işlenmiş durumda. Öykünün esas başlama zamanı olarak, Avustralyalıların Belçika’yı işgal etmesi ile başlıyor. Avustralyalılara karşı pes etmeyen bir karakteri izleyeceksiniz. Belçika ve halkı için oldukça sürükleyici mücadelelere giren kahramanı izlerken, hem aksiyona hem drama hem de gerilime hazır olun.
 • 2020
 • 60
 • 938
 • 0
ANNE WİTH AN E
İncele
ANNE WİTH AN E
Anne With An E izle, Anne With An E dizi izle, Anne With An E 3. Sezon izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Dublaj izle, Anne With An E 3. Sezon Türkçe Altyazı izle,Anne With An E 3. Sezon full izle, Anne With An E 3. Sezon hd izle, Dizinin konusu, Emmy ödüllü yazar ve yapımcı olan Moira Walley Beckett’in senaristliğini üstlendiği 2017 yapımı dizi iki sezondur severleriyle buluşmaktadır. 2020 yılının başında ise üçüncü ve final sezonuyla Netflix tarafından yayınlanacaktır. Dizi de cesur ve azimli olan yetim bir kızın kendisine bulduğu yuvayı ve yaşadıkları anlatılmaktadır. Başrolünde Amybeth McNulty, Geraldine James, R. H. Thomson gibi başarılı özverili oyuncular yer almaktadır. Dram türünde severleriyle buluşan başarılı değerlendiren dizi zaman olarak 19. Yüzyılda geçmektedir. Hayata dair çok güzel mesajlar veren dizi bir yandan hüzün de barındırıyor. Dizinin çekildiği yerler, dizi de kullanılan giysiler, kullanılan eşyalar izleyiciler tarafından oyuncular kadar tam not almıştır. İnsanı içine çeken dizi de acı dolu bir yaşama rağmen hayatın güzelliklerini gören,yaşamayı seven ve zorluklarla mücadele eden kızın hayatı izleyicilereheö ilham olmakta hem de  ders niteliği taşımaktadır.Kitaptan uyarlama olan ve aynı zamanda daha önce animesi bulunan dizinin daha önceden kitabı okuyanlarıve anime severleri hayal kırıklığına uğratmadığı söylenebilir.
 • 2017
 • 47
 • IMDb 8.6
 • 528
 • 0
Messiah
İncele
Messiah
Messiah izle, Messiah dizi izle, Messiah netflix, Messiah türkçe dublaj izle, Messiah türkçe altyazı izle, Messiah full izle, Messiah hd izle, Messiah tek parça izle, 1080p izle, Messiah kesintisiz izle, Messiah konusu, Messiah oyuncuları, Mesiah dizi konusu, Orta Doğu’da gizemli bir adamın ortaya çıkmasıyla toplum ikiye ayrılır. Bir kısım mucizeler yaratıyor gibi görünen bu adamın Mesih olduğuna inanırken, diğerleri ise onun toplum düzenini bozmaya çalışan bir sahtekar olduğunu düşünür. Michael Petroni’in yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda John Ortiz, Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan gibi isimler yer alıyor. İyi Seyirler.
 • 2020
 • IMDb 9
 • 6.424
 • 0
DRACULA
İncele
DRACULA
Dracula izle, Dracula dizi izle, Dracula netflix izle, Dracula netflix dizisi izle,Dracula 1. sezon izle, Dracula dizi türkçe dublaj izle, Dracula dizi türkçe altyazı izle, Dracula 1. sezon 1. bölüm izle, Dracula 1. sezon 2. bölüm izle, Dracula 1. sezon 3. bölüm izle, Dracula filmin konusu, Drama ve korku severlerin merakla beklediği yeni bir dizi olan Dracula 2020 yılına damga vuracağa benziyor. Yayınlanan fragmanları,müthiş oyuncu kadrosu, kaliteli yapımcılarıyla şimdiden merakla beklenen mini dizi ekrana üç bölüm halinde gelmeye hazırlanıyor. Netflix ve BBC ortak yapımıyla yayına hazırlanan dizi de önce ki oyunculuğuyla hayran kitlesini büyüten Claes Bang başrol almıştır. Sinemaseverlerin yakından tanıdığı Claes Bang’e Dracula mini dizisinde Sacha Dhawan, Nathan Stewart-Jarrett gibi oyuncular eşlik ederken; senaryo takımında Steven Moffat ve Mark Gatiss gibi başarılı ve önceki yapımlarıyla göz dolduran senaristler yer almaktadır. Ocak ayının başında dizi severlerle buluşacak olan bu seri klasiklerden Dracula’ya yeni soluk kazandıracağa benziyor.Korku severleri yerine kitleyecek olan bu dizi fragmanıyla şimdiden kendinden söz ettirmeyi başardı. Netflix Dracula uyarlaması olan bu seri de son dönemlerin aksine özüne döneceği haberi verildi. Bu diziyle beraber 1800 yıllarına doyacağız gibi görünüyor. Baştan bu yana merak ve heyecan uyandıran dizinin bekleyenlerine tarihi not etmelerini ve bir çırpıda biteceğini söyleyebiliriz.
 • 2020
 • 90
 • 421
 • 0
Spinning Out
İncele
Spinning Out
Spinning Out dizi izle, Spinning Out izle, Spinning Out 1080p izle, Spinning Out full izle,Spinning Out hd izle, Spinning Out Türkçe Altyazı izle, Spinning Out Türkçe Dublaj izle, Spinning Out full hd izle, Spinning Out 1. sezon izle, Spinning Out 1. sezon 1. bölüm izle,Spinning Out 1. sezon 2. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 3 bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 4. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 5. bölüm izle, Spinning Out 1. sezon 6. bölüm izle, Spinning Out Dizinin konusu, Spinning out 2020 yılında vizyona girecek olan bir dizidir. Konusu drama ve spordan oluşmaktadır. Duygusal içerikli filmin konusu artistik patinaj da olimpiyat adayı olan bir sporcunun aşk ilişkiler, aile bağları ve ruhsalığı ile ilgili başına gelenlerle başarılı olma hayali arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Amerikan dizisi olan serinin oyuncu kadrosu başrolün de Kaya Scodelario, January Jones, Will Kemp gibi oyuncular yer almaktadır. Dizinin yaratıcısı Samantha Stratton’dur. Buz pateni sevdalısı bir genç kızın başından geçen konuları ele alan bu dizi fragmanı ile izleyicileri şimdiden etkisi altına almayı başardı. Hızla kariyer basamaklarını tırmanan genç sporcunun hayatı sergilediği performans esnasında geçirdiği kaza ile alt üst olur. Geçirdiği sakatlık ve buna eklenen aile, aşk ve kişisel sorunları ile başa çıkmaya çalışan Kat Baker bu sakatlığın arkasına kariyerine farklı bir yönde tek değil eşli devam etmek zorunda kalır. Spinning out yayın hakkı netfilix platformu tarafından satın alınmıştır. Birinci sezonun ilk fragmanı yayınlanan dizi şimdiden buz pateni severlerin dikkatini çekti. Şimdilik on bölüm anlaşması olan dizinin devam edip etmeyeceğini izleyiciler belirleyecektir.
 • 2020
 • 744
 • 0
ATİYE
İncele
ATİYE
Son dönemlerin internet kanalı projelerinden biri olan Netflix’in yapımcılığını üstlendiği Atiye dizisi, bilinen yerli yapım dizi senaryolarının konusundan bir hayli uzak görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosuna da göz önüne alınırsa kısa sürede yakalamayı beklediği başarıyı yakalayacağı yapılan yorumlar arasında.Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsur’un oynadığı yeni nesil TV kanalı olan Netflix yapımı Atiye dizisi anlatılanlar şu şekilde, genç ve güzel bir ressam olan Atiye ailesi ve erkek arkadaşıyla birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde erkek arkadaşı ile Göbeklitepe’yi ziyarete giden Atiye adeta buradan büyülenmektedir. Atiye’de olan bu değişimi erkek arkadaşının yanı sıra, Göbeklitepe’yi gezerken tanıştıkları ve alandaki kazı çalışmalarını yöneten Erhan isimli arkeolog bile fark eder.Erhan Atiye’de yaşanan bu değişimin üzerine, genç ressam Atiye ile mistik şehir Göbeklitepe arasında doğaüstü bir bağ olduğunu keşfedecektir. Bu gizemli keşif ile birlikte, Atiye, farklı dünyaların kapılarını aralayacak ve sadece bir gezi için geldiği Göbekli Tepe’de hayatı bütünüyle değişecektir.
 • Netflix
 • Türkiye
 • 45
 • IMDb 10.0
 • 4.184
 • 0
Kurşun
İncele
Kurşun
2019 yıllında Fox Tv tarafından vizyona giren dizi ünlü oyuncu kadrosu ile ekranlarımıza geliyor. Oyuncu kadrosu Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Engin Şenkan, Seda Akman, Bora Akkaş yer almaktadır. 1970 yıllarda adalet arayan genç savcı Orhan anlatmaktadır. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyor.
 • 2019
 • Türkiye
 • 120
 • IMDb 9.9
 • 552
 • 0
Mr.Robot
İncele
Mr.Robot
Mr.Robot Dizi vizyona 2015 yıllında girdi. Vizyona girdiğinden bu yana büyük kitle toplayan dizi sizlerle. Bölümleri izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.
 • 2015
 • 43
 • IMDb 7.9
 • 636
 • 0
Teen Wolf
İncele
Teen Wolf
Michael J. Fox’un 1985 filminden uyarlanan Teen Wolf bir gençlik dizisidir. 2011 yılında vizyon hayatına başlayan dizi 7.6 imdb puanı ile izleyenleri tarafından beğenilmiştir.
 • 2011
 • 43
 • IMDb 7.3
 • 374
 • 0
Dram dizileri gün geçtikçe artmaktadır. Dram sahneleri ile izleyenleri ekran başına kitleyen diziler sizler için burada.