4.0
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Doktor Uyku – Doctor Sleep Tek Part izle (2019)

-

Doctor Sleep

Doktor Uyku – Doctor Sleep Tek Part izle (2019)
Doktor Uyku Tek Part HD izle (2019); Hikâye Danny isimli karakteri merkezine alacaktır. Geçmiş zamanlarda, kendisinin yaşadığı olaylar azımsanamayacak kadar ciddidir. Bu ciddiyet bir süre sonra davranışlarına kadar yansımıştır. Üzerinden yıllar geçse de travmalarının bıraktığı yaraları halen sarmaya çalışmaktadır. Hayat kendisine hiçbir zaman adil davranmamıştır. Bunalımı iyice artan karakter, çok geçmeden alkol de içmeye başlayacaktır. Bunun yanında şiddet yanlısı olması ve umutsuz bakış açısı, birebir babasının imajıyla örtüşmektedir. Bu zamana kadar babasından gördüğü kötü huylar, kendisine bir şekilde miras kalmıştır. Danny için bu kötü mirasa sahip çıkılmak istenilse de sonrasında yaşanılacak gelişmeler bundan uzak kalmasına yol açacaktır. New Hampshier şehrinde, yeni bir hayata atılmak isteyecektir. Üstelik, burada son derece enteresan ve bir o kadar yardımsever bir grupla tanışacaktır. Kendisinin geçimi için ellerinden geleni sağlamaktadırlar. Danny, bakımevinde işe de alınmıştır. Fakat, aslında iyimser bakış açısıyla yaklaşılan karakterlerin, kendisi dahil birçok yardım eli uzattıkları kişileri de menfaatleri doğrultusunda himayeleri altına aldığı söz konusu olacaktır. Artık mistik güçlerini kullanmak zorunda bırakılacaktır.
  Tür: Korku
 •  Süre: 152 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 3.013
 • BEĞEN: 5
 • BEĞENME: 9
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    kaptan 22 Aralık 2019 23:08:04

  43 dakilarda cehennemden korkmadığını söylüyor ya. aslında bilmediği şeyden korkmak bu hele inançsız olunca . hiç olmak ..evet bu hiçlik senin tarafın ben inanıyorum . öldüm dirildim aaa.. gerçekmiş aslında ölüm yokmuş dedim kazandım diyelim ki sen kazandın öldün hiçlik den hiçbiri geldi aaa… bildin sana hiçlik veriyoruz artık hiç sin .. cidden komik bu inaçsızlar dinsizler.. genelde bunu insanlara her filimde işliyorlar inaçsızlık .. neyse belki bir delikanlı çıkar hiçliğin önemini anlatır…