5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020)

-

Dokuz Kere Leyla

Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020)
Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020); Dokuz kere leyla filmi 2020 yılı yerli komedi türü yapımlardan biri olarak 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek bir yapım. Başrollerini Demet Akbağ ve Haluk Bilginer gibi iki dev ismin paylaştığı yapımda Elçin Sangu da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

2020 yılının ses getirecek yerli komedi filmlerinden biri olması beklenen Dokuz kere leyla filmi konu olarak da şu şekilde. Ana karakterler Leyla ve Adem yıllardır evlidir. Her uzun ilişkide olduğu gibi geçen yıllar, birbirlerine karşı olan ilgilerini azaltmış heyecanlarını bitirmiştir. Özellikle Adem bu durumdan bir hayli sıkılmıştır ve yeni heyecanlar yaşamak için çaba harcamaktadır.

Günün birinde bu çaba karşılık görür ve kalbini yeniden heyecanla attıran bir kadınla tanışır. Heyecansız geçen yılların üzerine aradığını bulduğunu düşünen Adem Nergis isimli bu kadından başka birini düşünemez olmuştur. Nergis’in ise kendisine ait olan tek kişilik bir dünyası vardır. genç ve güzel kadın kendi çabalarıyla kurduğu bu dünyaya kimseyi almamaya da oldukça kararlıdır.
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.350
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı