5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019)

-

El-Deccur

El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019)
El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019); El-Deccur filmi bir öğretmenin ve öğrencilerin başından geçen olayları konu alıyor. Arkeoloji çalışmaları için yola koyulan öğretmen ve öğrencileri birtakım farklı olaylar ile karşı karşıya gelmektedir. Daha öncesinden gidecekleri yeri belirleyen öğrenciler ilk kazı çalışmaları için oldukça heyecanlı ve meraklıdır.

Öğretmen ve öğrenciler planladıkları bölgeye varıp kazı çalışmalarına başlarlar. Herkes merak ve keyifle kazı çalışmalarına devam ederken ekipteki bir öğrenci kazı esnasında bir tılsımlı bir objeye rastlar. Bu tılsımlı objenin bulunması öğretmen ve öğrencilerin hayatını adeta kabusa çeviriyor. Tılsımlı objenin yerinden ayrılması ile lanetlenen öğretmen ve öğrencilerin gece hayatları alt üst olmaya başlıyor. Gecenin başlaması ile herkes korkuya kapılır.

Geceleri tılsımlı obje sayesinde ortaya çıkan Deccur arkeoloji çalışmalarını yürüten öğretmen ve öğrencilere musallat oluyor. Geceleri Deccur ile yüzleşmek zorunda kalan öğretmen ve öğrencilerin Deccur’dan kurtulmalarının tek yolu sabaha kadar hayatta kalabilmeleri gerekmektedir.  Korku ve adrenalin dolu Deccur filme sinema severleri tarafından merakla beklenmekte. El -Deccur filminiz izlerken adeta nefes almayı unutacaksınız.
  • Ülke:
  • İZLENME: 331
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı