5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Eşek Kral Full HD Film İzle (2018)

-

Eşek Kral

Eşek Kral Full HD Film İzle (2018)
Eşek Kral Full HD Film İzle (2018); Eşek Kral animasyon filmi 2018 yılı aile ve komedi türü yapımlarından biri olarak 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek bir yapımdır. Senaryosunu Kamran Khimani ve Aziz Jindani yazdığı eğlenceli animasyon filminde seslendirmeleri Hina Dilpazir, Shafaat Ali, Adeel Hashmi, Sahiba Afzal, Vasay Chaudhry yapmaktadır. Film 85 dakika olarak ailenizle ve çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek için seçebileceğiniz animasyon filmleri arasında yer almaktadır.

Kral olarak hüküm sürmekte olan Azad Nagar emeklilik zamanı geldiğinde onun yerine geçecek kralı seçmek için arayıştadır. Neşeli ve hayalperest olan eşek Mangu birden kendisini Azad Nagar'ın yerine kral olarak seçilecek adaylar arasında bulur. Vurdumduymaz tavırlarıyla dikkat çeken eşek Mangu'nun kral adayları arasında olmasının asıl sebebi tilki Fitna'nın marifetidir. Eşek Kral Mangu'yu kendi isteklerini yerine getirebilmek için kullanan Fitna Kralı yerinden ederek gelecek veliahttın başarılı olmaması için çabalar.

Nihayetinde Eşek Mangu kral olarak Azad Nagar'ın yerine seçilir. Tilki Fitna tarafından kullanıldığından haberi olmayan Mangu kral olarak görevlerini yerine getirmeye çalışır
  •  Süre: 85dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.177
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı