5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Eve Dönüş izle

-

Ben Is Back

Eve Dönüş izle
Eve Dönüş Filmi HD izle (2018); Ben Burns, genç ve alımlı bir yapıya sahiptir. Noel’i ailesiyle bir arada getirmek için epey bir yol kat edecektir. Fakat başına gelecekleri tahmin bile etmeyecektir. Holly Burns isimli annesi, karşısında oğlunu gördüğü vakit, fazlasıyla telaşlanacaktır. Çünkü şaşkınlığı, bu gelişin mutlu sebepler nezdinde olmadığını düşündürecektir. Bunu düşünmek istemeyerek Noel hazırlıklarını tamamlamaya çalışacaktır. Oğlunu yakından tanıyan annesi, bir değişiklik olduğunun farkındadır. Kısa süre sonra da Ben’in hayatının fazlasıyla tehlikeye girdiğine şahit olacaktır. Holly, başlarda oğlunun gelmesine mutluyken, başının tehlikede olduğunu öğrenmesiyle paralel olarak yıkılmıştır. Üstelik ilkyardım dolabındaki ilaçların sessiz sedasız azaldığını da fark edecektir. Nitekim devamında aynı şekilde mücevher kutusundaki objelerde birer ikişer azalmaya başlamıştır. Oğlu Ben’in evlerinin çatısına uyuşturucu saklamasına tanık olmasıyla beraber işler iyice rayından çıkacaktır. Anne Holly, oğlu karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Diğer taraftan da koruma iç güdüsü devreye girerek, oğlunu bu bataktan çıkarabilmenin yollarını arayacaktır. Noel arifesinde ailenin bu zamana kadar biriktirmiş oldukları sırlar ortaya çıkarken, ailenin babası son derece sakin tavırlar sergileyecektir.
  Tür: Dram Filmleri
 •  Süre: 103 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 961
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 720P
 1. Aralık’ta Vizyona Girecek Komedi Filmleri
    1 sene Önce   554
  Aralık’ta Vizyona Girecek Komedi Filmleri Yıl sonu Aralık ayında vizyona girecek komedi filmleri, izleyicilere kahkaha tufanı yaratmaya çalışacaktır. Yapımlar sırasıyla;

  Bize Müsaade

  27 Aralık 2019 tarihinde gösterime girecek filmde, bir arkadaş grubunun başından geçenler irdelenecektir. Karakterlerin tek ortak özellikleri televizyon sektöründe çalışmalarıdır. Birisi oyuncu, diğeri yönetmen ve sonuncu da senaristtir. Alihan Duru, Suat Gündüz ve Tekin Coşkun, günlerden bir gün rotalarını Büyükada’da yer alan Ruh ve Sinir Hastalıkları Kliniği’ne çevirdiklerinde, tuhaf olaylara tanık olacaktırlar.

  Jumanji : The Next Level

  13 Aralık 2019’da gösterime girecek film, farklı güçlere sahip avatarlara dönüşebilen dört kişilik arkadaş grubunun serüvenini aktaracaktır. Ekip, uzun bir süre sonra yeniden bir araya gelecektir. Fakat, oyunun kuralları eskisi gibi değildir. Aralarından birisinin başı belaya girmiştir. Bu nedenle de zaman kaybetmeden Jumanji’ye ulaşmaları gerekecektir. Fakat geri döndüklerindeyse daha başka bir manzara kendilerini selamlayacaktır.

  Aman Reis Duymasın

  13 Aralık 2019’da yayınlanacak yapım, tatil adına çıktıkları yolculukta, bir grup karakterin tanık olacakları esrarengiz durumları yansıtacaktır. Geldikleri tatil beldesinde, alışık oldukları şehir yaşamından eser yoktur. Küçük bir kasabada gerçekleştirecekleri kaçamağın, hiçbir şekilde Hızır Çakırbeyli’nin haberi dahilinde olmaması gerekecektir. Tatil merkezindeki garip olayları da kontrol altına almak zorunda kalacaktırlar.

  Kırk Yalan

  20 Aralık 2019’da yayınlanacak film, Sadık isimli karakterin merkezinde ilerleyecektir. Karakter, uzun uğraşlar sonucunda Halime isimli sevdiğinin babasını ikna etmeyi başarmıştır. Kısa süre sonra Halime ile dünyaevine girebilecektir. Kendisinin çocukluk arkadaşı, düğün öncesinde Pınarhisar’a gelerek, hazırlıklara katılacaktır. Kendi aralarında kına gecesini takiben şenlik yapacak karakterler, Afrika armudunu yemeleriyle beraber ne olduğunu hatırlayamadıkları bir sürece girecekler. Başlarından bin türlü bela geçmiş olsa da armuttan yiyen karakterler, bir gece öncesinde neler olduğunu hatırlayamayacaktırlar.

Yorum Alanı