En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Expo Tek Parça izle (2019)

-

EXPO

Expo Tek Parça izle (2019)
Expo Tek Parça izle (2019); Hikâyede Richard’ın, başına açtığı işler söz konusu olacaktır. Karakter eski bir askerdir. Hayatının son birkaç yılında son derece kötü olaylara maruz kalmıştır. Askeri kariyeri, şüpheli olaylar sonucunda sona ermiştir. Üstelik hapisten de yeni çıkmıştır. Şimdilik UBER tarzı bir şirket adına çalışmaya başlamıştır. Hayatının gidişatına çekidüzen vermeye çalışmaktadır. Buna kızı Sarah’a daha sorumlu bir baba olduğunu hissettirerek başlayacaktır. Onunla yeniden bağlantı kurabilmek en büyük dileği olacaktır. Diğer taraftan da Angie isimli kız arkadaşıyla, tutkulu bir ilişkiye başlamıştır. Masumiyetini kanıtlayabilmesi için son bir iş kalmıştır. Aldığı işte müşterisinin Lyla isimli kızı kaçırılmıştır. Uzun süredir kızdan haber alınamamıştır. İşlemediği bir suçla yüzleşmek yerine Lyla’yı kurtarması daha kulağa hoş gelecektir. Nitekim Sarah’ın da eş değer bir zamanda kaçırılması, kendisini büyük bir maceraya atmasını zorunlu kılmıştır. İnsan kaçakçılarının egemenliklerinin bulunduğu dünya da bir an önce hem Lyla’yı hem de Sarah’ı bulmaya çalışacaktır. Bu süreçte ölümle burun buruna gelse dahi, amaçlarından vazgeçmeyecektir. Çünkü, aksi bir durumda kendisini güzel bir gelecek beklememektedir.
  •  Süre: 80 Dakika
  • İZLENME: 548
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı