5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020)

-

Geçerken Uğradım

Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020)
Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020); Geçerken Uğradım filmi, başrollerini Selahattin Taşdöğen, Mihriban Er, Emre Ertunç’un paylaştığı ve Onur Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.

Geçerken Uğradım filminin konusu ise ana karakterimiz Cavit toptan gıda işi ile uğraşmaktadır. Uzun zamandır ailesi ile birlikte tatil yapamamıştır. Verdiği sözü yerine getirmek isteyen Cavit, ailesi ile birlikte İstanbul’dan Antalya’ya doğru deniz, kum, güneş hayalleriyle yola çıkarlar. Tatil dönüşünde de bu aile, Türkiye’de gezilmesi gereken ne kadar yer varsa görmeye karar verir. Yemek için Afyon’da mola verdikleri sırada Cavit, Afyon’da oturan askerlik arkadaşı ile karşılaşır ve askerlik arkadaşı Cemil, Cavit’i ve ailesini evlerine misafir olarak davet eder. Geçirdikleri keyifli bir akşam yemeği sonrası tekrar yola koyulmak isterler. Ancak yola çıkmayı başaramazlar. Cemil ve ailesi onları bırakmak istemezler. Afyon’da kaldıkları süre boyunca her ne kadar sürekli gitmek için planlar yapsalar da bir türlü Afyon’dan ayrılıp İstanbul’a doğru yola çıkmayı başaramazlar. Gelişen komik olaylar ve Afyon’dan ayrılma çabaları onları beklenmedik sürprizlerle karşılaştıracaktır.
  • Ülke:
  • İZLENME: 616
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı