5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018)

-

Gölgelerin Aşkı

Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018)
Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018); Gölgelerin Aşkı filminin yönetmen koltuğunda; Wild Oats, Fort Bliss gibi filmlerle büyük başarı elde eden Claudia Myers oturmaktadır. Fantastik – dram türünde karşımıza çıkacak olan bu filmin oyuncu kadrosunda; Transformers, Ninja Kaplumbağalar, Kana Susadım gibi filmler rol alan başarılı oyuncu Megan Fox’un yanı sıra Olivia Thirbly, Alan Ritchson gibi isimler yer almaktadır.

Filmin konusu; kanser hastası annesini kaybeden Holly; akıl almaz bir şekilde görünmez hale gelmiştir. Anılardan ve hafızalardan silinen Holly; 10 yıldır yalnız yaşayan bir fotoğrafçıdır. Görünmezliğinin verdiği avantajı kullanarak kimsenin girmesine izin verilmeyen yerlerden fotoğraflar çekmekte ve bu fotoğrafları para karşılığında gazetelere satmaktadır. Bir gün; fotoğraf çekmek için bir bara girdiği sırada, bar fedaisi Shane Blackwell tarafından fark edilir ve dışarı atılır. 10 yıldan sonra ilk defa onu birinin görmesine şaşıran Holly; bu eski MMA boksörünün kariyerini bitiren fotoğrafı çeken kişidir. Bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmaya hazır olan Holly’nin macera dolu hikâyesi anlatılmaktadır.

Gölgelerin Aşkı filmi; 13 Mart 2020’de vizyona girmiş ve gösterime girdiği ilk günden büyük bir başarı elde etmiştir.
  • Ülke:
  • İZLENME: 644
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı