3.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Görünmez Adam – The Invisible Man 1080p İzle (2020)

-

Görünmez Adam

Görünmez Adam – The Invisible Man 1080p İzle (2020)
Görünmez Adam - The Invisible Man 1080p İzle (2020); 1933 yılı yapımı olan aynı isimli filmin güncel uyarlaması olan, en temelde de H:G Wells'in romanından uyarlanmış olan bir filmdir.   Film, maddi olarak zengin ve zeki bir bilim adamıyla devam ettirdiği ilişkisinde fiziksel ve duygusal şiddete maruz kalan Cecilia Kass'ı ve yaşadıklarını konu alıyor.

Kendisine kontrol ve baskı uygulayan erkek arkadaşına daha fazla katlanamayan Cecilia gece yarısı kaçmanın bir yolunu bulur ve yaşadığı korkunç hayattan olabildiğince uzaklaşmak çin elinden geleni yapar. Eski sevgilisinin kendisine ulaşacağından endişe ettiği için saklanmak isteyen  genç kadın, yardım alır. Ancak Cecilia’nın kaçtığı eski sevgilisi kendi hayatına son verdiğinde ve ona büyük servetinden yüksek bir miktar bıraktığında, Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğunu düşünmekten kendisini alamaz. Bundan sonra yaşanan bazı ürkütücü tesadüfler tehlikeli hale gelmeye ve çevresindeki değer verdiği insanların hayatını tehlikeye sokmaya başladığında, Cecilia görünmez birinin onla zarar vermeye çalıştığını kanıtlamaya çalışır. Fakat tüm bu yaşananlar neticesinde genç kadının akıl sağlığı zarar görme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

 
  •  Süre: 124 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.092
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 3
  • 720P
Yorum Alanı