Koca Yusuf Filmi Detayları ve Oyuncuları

Koca Yusuf Filmi Detayları ve Oyuncuları

  7 Aralık 2019

  542 Okunma

Koca Yusuf Filmi ne zaman çıkacak? Koca Yusuf Filmi oyuncuları kimler?Koca Yusuf Filmi ne zaman vizyona giriyor? Koca Yusuf Filmi ne zaman çıkacak? Tüm Detaylarlar... Koca Yusuf Filmi ne zaman çıkacak?,Koca Yusuf Filmi oyuncuları?,Koca Yusuf Filmi hakkında detaylar.

Koca Yusuf filmi 19, yy’da yaşamış başarılı bir güreşçi olan Yusuf İsmail’in yaşanmış gerçek öyküsünü konu ediniyor. Filmin ana karakteri koca Yusuf, grekoromen güreş alanında başarılı olan ilk Türk güreşçi olma ünvanlına sahiptir. Yaşadığı dönemde, dünya çapında, özellikle Avrupa ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, çeşitli başarılar elde etmiş ve adını güreş tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

Koca Yusuf, 1.88 boyunda ve 138 kiloda yarışan ve günümüzde beyaz perdeye karakterini Çağatay Ulusoy’un taşıdığı gerçek bir karakterdir. Koca Yusuf filminin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Jessica May’i göreceğiz.

Son dönemlerin dikkat çeken yapımlarında görmeye alışkın olduğumuz ve yakışıklılığıyla ünlenen oyuncu Çağatay Ulusoy, Koca Yusuf karakterini canlandırabilmek için, bir hayli kilo almıştır. Bunun yanı sıra, özel güreş dersleri de alarak filme hazırlık yapan oyuncuya Jessica May eşlik edecek.

Yapımcılığını İhsan Kandemir ve Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği filmin senaryosunu ise yine İhsan Kandemir yazıyor. Filmin net olarak belirlenen seyirciyle buluşma tarihi ise; gelecek yılın Mart ayı olarak açıklandı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER