5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020)

-

Humraz Cin Tarikatı

Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020)
Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020); Humraz: Cin Tarikatı filmi, başrollerini  Bahar Günal, Enver Kurucan ve Atakan Teke’nin paylaştığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Tayfun Can Demirtaş’ın üstlendiği korku türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.

Humraz Cin Tarikatı filmi, arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapan Tuğba’nın eski bir tarikat ile ilgili yaptığı araştırmayı ve bu esnada yaşadığı olayları konu ediyor. Tuğba (Bahar Günal), uzun zaman önce anne ve babasını faili meçhul bir şekilde kaybetmiştir. Yaptığı arkeolojik araştırmalarda Derinsuyluk Köyü civarında Humraz adlı bir eski tarikatın izlerine rastlar. Bu tarikat ile ilgili araştırmalarını yaparken köyde binlerce can aldığına yönelik bilgilere ulaşır. Tarikatın var olduğu sürede köyde gizemli olayların da baş gösterdiğini öğrenen Tuğba, bu konunun üzerine gitmeye karar verir ve merak salar. Danışman hocası ve ağabeyi Selim’in yol göstermesiyle Derinsuyluk Köyü’ne doğru yola çıkar. Gece geç saatlerde bu bölgeye varan Tuğba, çok yanlış işlere bulaştığını fark edecek ve bütün detayları öğrendiğinde hiç beklemediği ürpertici ve de kan dondurucu gerçeklerle yüzleşecektir.
  Tür: Korku
  • Ülke:
  • İZLENME: 661
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı