9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020)

-

Jungle Cruise

Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020)
Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020); Jungle Cruise filminin yönetmen koltuğunda Karanlık Sular, Kimliksiz, Evdeki Düşman gibi filmlerle büyük başarı yakalamış Jaume Collet Serra oturmaktadır. Macera türünde vizyona girmeyi bekleyen filmde; Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall gibi profesyonel oyuncular bulunmaktadır.

Disney’in renkli ve macera dolu dünyasına kattığı bu yeni filmin konusu; Lily Houghton isimli bir kâşif, Amazon Ormanlarında yer alan bir ağacın tüm hastalıkları iyileştirme gücü olduğunu duyar. Bu ağacı açmak için bir ok ucu gerektiği söylenmektedir. Kâşif, ok ucunu bulur ve bu anlatılan efsanenin doğruluğunu çözümlemek için yola çıkar. Ağacı bulmak için nehirde bulunan bir geçitten geçmesi gereken Lily, Frank adında bir kaptandan yardım ister. Kaptan Frank; tehlikeli bir geçit olduğunu bildiğini için ilk başta bu fikre yanaşmasa da Lily’nin ısrarları ile yola çıkmayı kabul eder. Bu önemli ağacı bulmak için yola koyulan ikilinin başından geçen macera dolu olayları anlatan film; 24 Temmuz 2020’de vizyondaki yerini alacaktır.

Jungle Cruise filminde; Lily Houghton karakterine Emily Blunt, Kaptan Frank rolüne ise macera filmleri ile tanınan Dwayne Johnson hayat vermektedir.
  Tür: Macera
  • Ülke:
  • İZLENME: 584
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 3
  • 720P
Yorum Alanı