En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kabir Singh Full HD Tek Parça izle (2019)

-

कबीर सिंह

Kabir Singh Full HD Tek Parça izle (2019)
Hikayede bir adamın, sevdiği kadın karşısında girişeceği haller anlatılacaktır. Kabir Singh açısından hayat güzel gitmemektedir. Hayata karşı sürdürdüğü arayış, devam etmektedir. Kendisi son derece takıntılı ve saldırgan bir mizaca sahiptir. Öte yandan Yeni Delhi’de yer alan en prestijli tıp fakültelerinden birisinde eğitim görmektedir. Akademik yeteneği üst düzeydedir. Fakat öfke kontrolüne dayalı sorunlar yaşaması nedeniyle kariyerini istediği doğrultuda yürütememektedir. Günlerden bir gün, üniversitede Preeti isimli bir karakterle karşılaşacaktır. Karaktere ilk görüşte âşık olacaktır. Kendisinin karşısında adeta romantizm abidesi durmaktadır. Hayatının aşkı için elinden gelen bütün hamleleri uygulayacaktır. Lakin kendisinin derin sevgisine karşılık Preeti’nin babası onu rızası olmadığı bir adamla zorla evlendirecektir. Kabir Singh ise asabi cerrah olarak, aşkının peşini bırakmayacaktır. Fakat bir süre sonra işler kendisinin kontrolünü iyice aşmıştır. Bu nedenle de kabullenip, kendisini dizginlemekten başka çaresi bulunmayacaktır. Sonrasında kendisine zarar vererek, hatalarının bedelini ödemeye kalkışacaktır. Bu süreçte alkol ve uyuşturucuya düşen karakter, kendisini ipe götürebilecek her türlü eylemde korkusuzca bulunmaya çalışacaktır.
  •  Süre: 175 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.063
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı