5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Karlar Ülkesi 1 – Frozen

-

Frozen

Karlar Ülkesi 1 – Frozen
Karlar Ülkesi 1, karlar ülkesi Full hd 1080p izle, Karlar Ülkesi izle, frozen izle, karlar ülkesi türkçe dublaj izle.

Frozen Konusu şu şekilde, Karlar Ülkesi Kraliçesinin büyü yapıp lanetlediği ülke bundan sonra her mevsimi kış olarak yaşayacak ve her yeri kar olarak kalacaktır. Anna ise bu duruma pek razı olan birisi gibi değildir. Bu duruma artık bi son verme vaktinin geldiğini Karlar ülkesi kraliçesi ile konuşması gerektiğini düşünüyor. Karlar ülkesi kralçiesinin yanına giderken ona yakışıklı dostu Kristoff'da yanında gelir. Macera dolu bir yolculuğa ve hikayeleri aratmayan yerlere giderler. Canavarlar, büyücüler hepsi bu yollarda saklanmaktadır ama Anna ne yapıp edip kraliçeyi bulup konuşmalıdır. Artık zamanla yarışır hale gelecek olan Anna için durum gittikçe zorlaşır. Macera dolu animasyon filmi Frozen 2013 yılı Disney yapımı bir film olarak vizyona girdi.

Henüz yeni taç takan Kraliçe Elsa yanlışlıkla gücünü her şeyi buza çevirmek için kullanır. Kendi evini sonsuz bir kış yaşamakla lanetler ve onun kız kardeşi Anna ile eğlenceli bir kardan adamla iklimi tekrar eski haline getirmek için bir takım oluştururlar.
Korkusuz ve her koşulda pozitif olabilen Anna can yoldaşı Kristoff ve Sven ile beraber kız kardeşi Elsa’ya ulaşabilmek için destansı bir mücadele verir. Her şeyi buza çevirebilme yeteneğine sahip olan kız kardeşi Elsa, Arendelle krallığında sonsuz bir kışa hapsolmuştur. Krallığı kurtarmak için korkusuzca mücadele eden Anna ve arkadaşlarının verdiği mücadelenin yanı sıra kardeşliğin öneminide görmüş olacağınız bir film sizleri bekliyor. Dışarıdan bakıldığında Elsa muhteşem, korkusuz ve tam bir kraliçe gibi gözüksede aslında içinde büyük bir sırla boğuşmanın verdiği büyük fırtınalar var. Elsa doğduğundan beri buz ve karı kontrol edip, istediği gibi kullanma gücüne sahip. Bu çok güzel bir güç ama aynı zamanda oldukça tehlikeli. Gücünün onu kontrolü altına aldığı bir anda neredeyse kardeşi Anna’yı öldürecek noktaya geldiği için kardeşini korumak adına kendini sevdiği herkesten izole bir hayat sürmeye zorlamıştı. Duygu ve hisleri gücünü kontrol edebildiği için çoğu zaman bilinçsizce güç gösterisi yapan Elsa, bu durumu kontrol altına almak için çok çabalamıştı. Bette Midler’den esinlenilerek tasarlanan Elsa karakteri aslında film yaratılırken filmin kötü karakteri olması planlanmıştı fakat yapım aşamasındaki süreçte Elsa filmin gerçek kahramanı oldu. 27 Aralık 2013 tarihinde gösterime giren film bir Amerikan yapımı. Asıl olarak filmde konuşulan diller İngilizce ve Norveççe.
  •  Süre: 1 saat 49 dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 344
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı