5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kural Dışı Full HD Film İzle (2019)

-

Kural Dışı

Kural Dışı Full HD Film İzle (2019)
Kural Dışı Full HD Film İzle (2019); Kural dışı filminin yönetmen koltuğunu Oliver Nakache ve Eric Toledano paylaşmaktadır. 2019 yılında, 72. Cannes Film Festivali'nin kapanışını yapan bu filmin başrolünde Vincent Cassel ve Reda Kateb gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Filmde; gidecek yeri olmayan Otizmli çocuklara sahip çıkan ve kapılarını onlara açan iki adamın merhamet dolu hikâyesi anlatılıyor. Birbirlerinden oldukça farklı bu iki adam, gönüllü gençlerinde yardımıyla Otizmli çocuklara destek vermek amacıyla bir dernek kurmaya karar verirler. Din ve kültür bakımından birbirlerinden çok farklı olan bu iki adam; merhamet noktasında birleşmeyi başarmıştır. Otizmli çocukların; hak ettikleri değeri görmelerine, toplumdan izole edilmemelerine ve gidecek bir yerleri olması gerektiğine inanan bu iki adam; bu derneği kurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Kural dışı filmi; gerçek hayatta yaşanan olaylara ışık tutuyor. Otizmli gençlerin yaşadığı zorlukları gündeme getiren bu film; toplumsal ve sosyal mesajlar veriyor. Yaşanan olayları komedi öğeleri ve dram öğeleri ile birleştiren film; 27 Mart 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.
  Tür: Aile Filmleri
  • Ülke:
  • İZLENME: 249
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı