1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020)

-

Mahalleden Arkadaşlar

Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020)
Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020); Mahalleden Arkadaşlar filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturmaktadır. Komedi türünde vizyona giren bu filmin oyuncu kadrosunda; sinema dünyasının dev isimlerinden Nurgül Yeşilçay’ın yanı sıra Alper Kul, Esat Polat Güler, Ahmet Kural, Murat Cemcir gibi isimler yer almaktadır.

Filmin konusu; yönetmen koltuğunda oturan Selçuk Aydemir’in çocukluk yıllarını anlatmaktadır. Kaleme aldığı aynı ismi taşıyan kitaptan beyaz perdeye uyarladığı bu film; Küçükçekmece’de bir mahallede geçmektedir. Selçuk, mahallenin reisi ve ağır abisi İsmet’in gözüne girmek istiyordur. İsmet’in gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya hazır olan Selçuk; birkaç arkadaşı ile birlikte bir çete kurar. Bu haylaz çete ve liderleri Selçuk; İsmet’in gözüne girmek için mahalleyi birbirine katar ve olaylar çığırından çıkar. Ünlü yönetmen Selçuk Aydemir; bu filmde 90’lı yılların İstanbul ve mahalle kültürünü beyaz perdeye taşımaktadır.

Mahalleden Arkadaşlar filmi; 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde; Selçuk Aydemir’in çocukluğuna; genç yetenek Esat Polat Güler hayat vermektedir. Eğlenceli akışı ve komedi sahneleri ile vizyona girdiği ilk günden büyük beğeni toplamayı başarmıştır.
  Tür: Komedi
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.021
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı