5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019)

-

Mendilim Kekik Kokuyor

Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019)
Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019); Mendilim Kekik Kokuyor filminin yönetmen koltuğunu Hüseyin Özden ve Hakan Kurşun paylaşmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda; Mehmet Çevik, Wilma Elles, Çetin Büyükakın gibi önemli isimler yer almaktadır. 6 Mart 2020’de vizyona girmesiyle büyük yankı uyandıran bu film; Çanakkale cephesinde savaş ve aşk arasında sıkışıp kalan iki gencin hikâyesini anlatıyor.

Dram türünde karşımıza çıkan bu filmin konusu; aynı kıza sevdalanan iki gencin, Çanakkale’ye gönüllü olarak gitmesi ile aralarında geçen olayları gözler önüne seriyor. Anadolu’da küçük bir kasabada yaşayan güzeller güzeli Elif’e sevdalanan Hasan, amcasının oğlu Yusuf’un da gönlünü Elif’e kaptırdığından habersizdir. Elif ise bu iki adamdan birini sevmektedir fakat söylememektedir. Çanakkale Savaşı’na silah kullanan ya da kullanmayan farkı olmaksızın her erkek çağırılır. Cepheye gitmeden önce Yusuf; Elif’e olan aşkını söyler ve öyle cepheye gider. İçinde Hasan’a sevdası olan Elif, bunu Yusuf’a anlatır. Yusuf ise Elif’e, Hasan’ın bir başkasını sevdiğini söyler. Bunun üzerine üzüntüden kahrolan Elif, Hasan için işlemiş olduğu kekik kokulu mendili Yusuf’a verme kararı alır.

Mendilim Kekik Kokuyor filmi; Anzak’ta esir düşen Yusuf ve Hasan’ın birbirleri ile yüzleşmesini ve aşklarını, güçlü dram sahneleri ile seyirciye aktarıyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 274
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı