juul türkiye
4.8
Toplamda 11 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
juul türkiye sipariş sitesi

Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019)

-

Mucize 2: Aşk

Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019)
Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019); Mucize 2 Aşk filminin konusu, engelli bir adam olan Aziz ile karısı Mizgin’in hikâyesini konu ediniyor. Aziz’in görücü usulü evlendiği karısı Mizgin, yaşadıkları köyde kendilerine karşı olan tepkiden ve sorunlardan yeterince bıkmıştır. Yeni bir hayat kurmanın hayali ile batı da yeni bir kasabaya taşınan Aziz ile Mizgin’i, yeni yaşayacakları kasabada da farklı sorunlar beklemektedir.

Yaşadıkları köyden taşınma nedeni olan toplum baskısı ve ön yargısı yeni taşındıkları batı kasabasında da devam eden Aziz ve Mizgin'in vazgeçmeye niyeti yoktur ve bu ön yargıyı yıkmaya ant içerler. Hayata tutunmak için olağanca gücüyle çabalayan Aziz, eşi Mizgin için, sahip olduğu engelinden kurtulmaya çabalayacaktır.

Filmde karşımıza çıkan ve Aziz’e destek olan öğretmen Mahir ve sinemacı Bahaddin, bu süreçte çiftin zorlu mücadelesine destek olacaklardır.

2014 yılı itibariyle vizyona giren Mucize filminin devam niteliğinde çekimi olan Mucize 2 Aşk filminin yönetmen koltuğunda yine Mahsun Kırmızıgül’ü görüyoruz. Kırmızıgül aynı zamanda filmin senaristliğini de üstleniyor.
  Tür: 1080p Filmler , Dram , Yerli
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.579
  • BEĞEN: 16
  • BEĞENME: 46
  • 720P
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      veys26 26 Ocak 2020 22:12:55

    Geçtiğimiz günlerde vizyona giren güzel bir film