5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019)

-

Mühr-ü Cin

Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019)
Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019); Mühr-ü Cin filmi, başrollerini Ecem Yorulmaz, Cansu Kahvecioğlu ve Burçak Kabaday’ın paylaştığı, yönetmenliğini Buğra Kekik’in üstlendiği korku türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.

Mühr-ü Cin filmi, bir kadının kendisine musallat olan varlıklarla sürdürdüğü zorlu mücadeleyi ve savaşı konu ediyor. Bir müzikal oyuncusu olan Rana’nın son derece kendi halinde bir hayatı vardır. Ancak bir süredir görüşmekte olduğu Eren isimli bir adama ilgi duymaya başlar. Ardından sevgili olmaya karar verirler. Rana, Eren ile ilişkileri başladıktan sonra bazı doğaüstü olaylar ile karşılaşmaya başlar fakat bir yandan da hayatına bir şey olmamış gibi devam etmeye çalışır; işine gider, sevgilisiyle buluşur. Ancak devam eden olaylar neticesinde korkuya kapılan Rana, arkadaşları tarafından ilk başta anlaşılmayacak ve Rana’nın halüsinasyon gördüğünü düşüneceklerdir. Bir süre sonra onlar da gerçeklerin farkına varacaklardır. Gördüğü varlıkların hem kendisi hem de arkadaşları için de durumun büyük bir tehlike oluşturduğunun farkına varan Rana, o varlıklarla savaşmaya karar verecek ve hem kendini hem de arkadaşlarını korumaya çalışacaktır.
  Tür: Korku
  • Ülke:
  • İZLENME: 159
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı