5.3
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mühr-ü Cin Yerli Korku Filmleri 1080P izle (2019)

-

Mühr-ü Cin

Mühr-ü Cin Yerli Korku Filmleri 1080P izle (2019)
Mühr-ü Cin Yerli Korku Filmleri 1080P izle (2019); 6 Aralık 2019 tarihi itibariyle vizyona girmesi beklenen Türk yapımı korku filmi Mührü Cin kendisine musallat olan cinlerden kurtulmaya çalışan bir kadının hikâyesini konu ediniyor. Filmde işlenen ana karakter Rana, müzikallerde rol alan oldukça başarılı bir oyuncudur. Sessiz ve kendi halinde bir hayatı olan Rana, yalnızlıktan sıkılarak bir süredir görüştüğü Evren ile sevgili olmaya karar verir. Evren ile ilişkilerinin başladığı gün Rana bir dizi tuhaf olay ile karşı karşıya kalacaktır.

Yaşadıklarının ardından, korku ve endişe ile ne yapacağını bilmez bir halde olan kahramanımız Rana, Evren ile durumu paylaşmaz ve hayatına devam etmeye çalışır. Bu sürede işine gidip gelir ve kimseyle yaşadıklarını ve gördüklerini paylaşmaz. Ancak kısa bir süre sonra Rana’nın hareketlerinde meydana gelen değişiklikler arkadaşları tarafından fark edilecektir.

Arkadaşlarının fark etmesi üzerine, yaşanan olayların sadece kendisini etkilemeyeceğini anlay6an Rana, bu durumdan kurtulmak için mücadele etmeye başlayacaktır. Rana doğaüstü canlılara karşı giriştiği bu mücadeleden galip çıkabilecek midir? Korku dolu dakikaların izleyiciye vaat edildiği filmin yüksek gişe başarısı sağlaması bekleniyor.
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.076
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 5
  • 720P
Yorum Alanı