5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mürit Full HD Film İzle (2019)

-

Mürit

Mürit Full HD Film İzle (2019)
Mürit Full HD Film İzle (2019); Mürit filminin yönetmen koltuğunu Severin Fiala ve Veronika Franz paylaşmaktadır. Filmin kadrosunda; ilk filminde büyük başarıya ulaşan Jaeden Martell ve Gece Gelen filminden tanıdığımız Riley Keough yer almaktadır. ABD/ İngiltere yapımı film 13 Mart 2020’de vizyona girmiştir.

Ünlü oyuncu kadrosu ve akıcı ilerleyişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran korku türündeki filmin konusu; genç bir kadın olan Grace’in, evlenmeyi planladığı adam ve çocukları ile çıktığı tatilde başından geçenleri konu alıyor.

Mürit; Grace ve Richard, ikinci baharlarını yaşayan bir çifttir. Richard, çocukları ve Grace’in kaynaşması için tatil planı yapar ve şehirden uzak bir tatil köyüne giderler. Grace; çocukların onu sevmesi için elinden gelen her şeyi yapsa da çocuklar ondan hiç hoşlanmamaktadır. Babaları ve Grace’in ayrılması için plan yapan çocuklar, Grace’in geçmişini araştırırlar. Kadının, geçmiş yıllarda yapılan bir toplu katliamdan tek kurtulan kişi olduğunu öğrendikten kısa bir süre sonra, evde bir takım garip olaylar olmaya başlar. Grace için saklı geçmişi ile yüzleşme vakti gelmiştir.
  Tür: Dram Filmleri
Yorum Alanı