4.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Müslüm Full HD 1080p izle

-

Müslüm

Müslüm Full HD 1080p izle
Müslüm Baba Filmi 2018 yıllında vizyona girdi izleyenlere ve tanıyanlar için büyük izler bırakan film sizlerle. Filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.
Büyük usta sanatçımız Rahmetli Müslüm Gürses’in hayatını ele alan filmde Müslüm Gürses’in Urfa’dan başlayan hayatla mücadelesi ayrıntıları ile seyirci ile buluşuyor. Diyarbakır da Dünyaya gelen Müslüm Acı dolu yaşantısının başladığı bu yıllarda Müslüm bir gün babasından kaçarken bölgede bulunan müzik eğitimi veren bir halk evine sığınır. Burada tanıştığı ünlü ozan Limoncu Ali'den özel ders almaya başlayan müslüm zaman zaman halk sinemalarında sahne almaya'da başlamıştır.kbaş ve ailesi geçim sıkıntısı yüzünden Adana'ya taşınırlar. Haspiten Çıkan babası geri geldiğinde Müslümün işi zorlaşır. Sorunlar büyür ve bir gece Babası, Annesini ve küçük yaşta olan kardeşini o gece kaybeder. Müslüm zor zamanlar sonra hayatta kalama dik durmaya çalışırız. Müslümün sesini fark edenler şarkılar ve albümler ile şöhretini iyice artırır ve zor zamanları ne kadar geride bıraktını sansakta tekrar kendini hatılatır. Müslüm: Baba Full HD 1080p izle. Full1080pfilmizle iyi seyirler diler.
 •  Süre: 136 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.454
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 2
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kadir Tanberk 30 Ekim 2019 20:25:22

  Çok güzel film Müslüm hayatını daha iyi anlatılmazdı bence teşekkürler.