8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Nasipse Olur Full HD Film İzle (2019)

-

Nasipse Olur

Nasipse Olur Full HD Film İzle (2019)
Nasipse Olur Full HD Film İzle (2019); Nasipse Olur filmi oyuncuları arasında Yeşim Dalgıçer, Hakan Bulut, Ünal Yeter, Aşkım Kapışmak, Algı Eke ve Nur Sürer yer almaktadır. Barış Başar’ın yazdığı ve Selahattin Sancaklı’nın yönetmenliğini yaptığı romantik-komedi türü yapımlardan biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir. Nasipse Olur filmi konusu ise, küçük bir kasabada yaşayan ve pastacılıkla uğraşan Günfer’in (Algı Eke) başına arka arkaya gelen felaketlere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Günfer, kahramanı olarak gördüğü babasını kanserden kaybeder ve bu beklenmedik ölümün ardından büyük bir yıkım yaşar. Kendisini toparlamaya çalışırken bu kez de baba yadigarı fırınlarına amcasının kumar borcu yüzünden mafya onlarla uğraşmaya başlar ve dükkanlarına çöker. Üstelik tam da evlilik aşamasında olduğu Yaşar (Ünal Bulut) tarafından aldatıldığını öğrenmesi de sabrını aşırı bir şekilde tüketen son durum olur. Peş peşe gelen bu felaketlerle tek başına mücadele veren ve pes etmemeye kararlı olan Günfer’in hayatı, bütün bu olanlara tesadüfen tanık olan mahallenin zengin çocuğu Gökhan (Burak Sevinç) ile karşılaşmaları sonucu farklı bir hal alacaktır
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.440
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 3
  • 720P
Yorum Alanı