5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Neon Şeytan 1080p Film İzle (2016)

-

The Neon Demon

Neon Şeytan 1080p Film İzle (2016)
Neon Şeytan 1080p Film İzle (2016); Neon Şeytan filmi, başrollerini Elle Fanning, Christina Hendricks  Keanu Reeves Abbey Lee, Karl Glusman, Jena Malone ve Bella Heathcote gibi başarılı oyuncuların paylaştığı, filmin yönetmenliğini Nicolas Winding Refn’in üstlendiği psikolojik korku türü Fransa, Danimarka, ABD yapımlarından biri olarak 2016 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu ise Polly StenhamMary, LawsNicolas ve Winding Refn tarafından yazılmıştır.

Neon Şeytan filmi konusu ise tehlikeli güzellik teması altında oluşturulan bir senaryodur. Jesse, başarılı bir mankendir ve kariyer basamaklarını da hızla tırmanır. Los Angeles’a bir yıldız olma hayaliyle gelir. Oldukça güzel olan Jesse, etrafındaki herkesi büyüler ve burada da hızla kariyer basamaklarını tırmanır. Los Angeles’ta en parlak günlerini yaşayan bu genç manken, orada tanıştığı diğer manken arkadaşlarının hırsı ve saplantılı güzellik kaygılarıyla geri dönüşü olmayan bir çıkmaza sürüklenir. Kendisini acımasız bir dünyada bulur. Moda dünyasının görselliği ve modellerin sırlarla dolu dünyası ile kan yığınları ve cesetlerle bir arada ürpertici bir korku filmini yönetmen Winding Refn beyaz perdeye aktarıyor.
  Tür: 1080p Film , Gerilim , Korku
  •  Süre: 118dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 336
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı