6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019)

-

Nuh Tepesi

Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019)
Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019); Nuh tepesi filmi, alışılmamış bir kurguya sahip. Ana karakter Ömer, hayatı pek de yolunda gitmeyen biridir. 30’lu yaşların ortalarında olan bu adam bir yandan babasının vasiyetini yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da yolunda gitmeyen evliliğini düzeltmek için çabalar. Ömer’in eşi hamiledir ve aralarında geçimsizlik vardır. Eşini kaybetmek istemeyen Ömer, babasının da kendisine yüklediği manevi sorumlulukla darma duman olacaktır.

Babası memleketlerinde bulunan ve Nuh tepesi olarak bilinen bir yere gömülmek istemektedir. Nuh tepesinde bir ağaç bulunur ve Ömer’in babası bu ağacı kendisinin diktiğini iddia eder. Dolayısıyla vefat edince o ağacın altına gömülmek ister. Ancak köylerinde yaşayan insanlar buna engel olur. Çünkü inanışa göre, Nuh Tepesi’ndeki ağaç, Nuh peygamber tarafından dikilmiştir ve kutsal bir anlam taşımaktadır. Aynı zamanda, köye çok sayıda ziyaretçi çeker ve köy halkının gelen turistlerden gelir elde etmesine yardımcı olur. Nuh Tepesi filmi başrollerinde Ali Atay, Haluk Bilginer ve Mehmet özgür gibi dev isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Cenk Ertürk yer alıyor.
  Tür: Dram Filmleri
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.537
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı