Alice Pol

 1. Çılgın Baskın
  Tüm Bilgiler
  Çılgın Baskın 1080p Film, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın Baskın (RAID Dingue) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Çılgın Baskın izle, Çılgın Baskın 1080p izle, Çılgın Baskın full hd izle, Çılgın Baskın hd izle, Çılgın Baskın türkçe dublaj izleÖzel operasyon ekibinde yer almak isteyen Johanna, genç bir polis memurudur. Henüz görevinin ilk dönemlerinde olan Johanna, hedeflediği konuma ulaşabilmek için büyük çaba sarf edecektir. En yetenekli polislerin yer aldığı özel tim, tehlikeli operasyonlarda yer almaktadır. Time girebilmek için kendi başına hareket eden Johanna'nın yaptığı hareket şefinin sinirini bozmuştur. Babasının bakanlıkta görev yapmasından dolayı torpilli olarak özel time katılan Johanna, ekip şefiyle sürekli tartışmalar yaşar. Ekip şefi Johanna'nın ekipte yer almasını istemez ancak büyük yerden emir gelince işler değişir. Sakarlığıyla ön plana çıkan Johanna'nın ekipte saygı görmesi için kendisini şefine kanıtlaması gerekir. Belçika ve Fransa yapımı Çılgın Baskın - Raid dingue filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 187
  • 0
Alice Pol Haberleri
Aralık ayında bilimkurgu alanında vizyona girecek iki film bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Küçük Joe adındaki filmdir.

Küçük Joe

Film 13 Aralık 2019’da gösterilecektir. Hikayesi genetik bilimiyle uğraşan genç bir kadının yaşamını aktarmaktadır. Genç kadın tarafından çalışmalarından birisinde genetiğinin değiştiği bir bitki üretilmiştir. Alice, kariyerinin yanında bir de bekar bir anne olmanın sorumluluklarının üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Kendisinin çalıştığı şirket, yeni türler geliştirmek adına faaliyettedir. Alice tarafından üretilen kırmızı bitki, güzelliğinin yanında tedavi edici oluşuyla dikkat çekecektir. Bitkinin en büyük özelliği de bulunduğu izlenimi sahibine yansıtabilmesidir. Sıcaklığı uygun ve beslenmesi düzgün olarak organize edildiğinde sahibini olumlu yönde etkilemektedir. Alice, bu bitki yüzünden şirket politikaları dışına dahi çıkmak zorunda kalacaktır. Çünkü, bitkiyi Joe adındaki oğluna hediye olarak verecektir. Bu sayede adını da Küçük Joe koyacaktır. Bitkinin büyümesiyle beraber hem Alice’yi hem de oğlu Joe’yi tedirgin eden gelişmeler gözlemlenecektir. Bitkinin tohumları serpildikçe insanlarda değişmeler meydana gelmeye başlamıştır.

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi

Tutkulu serinin devam filmi 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecektir. Kylo Ren tarafından Snoke isimli büyük lider öldürülmüştür. Buna paralel olarak kendisi Düzen’in yeni Büyük Lideri kolduğuna oturmuştur. Acımasız yönetimi, tüm galaksinin kasvetli bir havaya bürünmesine yol açmıştır. Luke Skywalker, Güç ile birleşmeye karar verecektir. Rey bu süreçte kendi potansiyelinin farkına daha iyi varacaktır. Diğer taraftan artık geçmişe takılıp kalmak istemeyecektir. Rey ile Kylo Ren arasındaki çatışmalar şiddetini arttırarak devam edecektir. İlk Düzen iç karışıklıklardan dolayı altüst olacaktır. Kylo Ren, güç sahibi olabilmek adına giderek daha fazla acımasızlaşacaktır. Ren Şövalyelerinin yeniden çıkmasıyla beraber Direniş’in büyümesine kesin gözüyle bakılacaktır. Poe ve Fin bu konuda ellerinden geleni yapacaktırlar.
 •   212
 •   0