En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019)

-

Paradise Hills

Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019)
Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâyede Uma adındaki genç kadının hayatının gidişatı masaya yatırılacaktır. Karakterin babasının şirketi bir sür önce kötü insanlar tarafından ele geçirilmiştir. Bu durum hem kendini hem de babasını tepetaklak yapmıştır. Babası başına gelenleri hazmedemeyerek, intihar eyleminde bulunup canına kıymıştır. Bunun sonrasında Son Prescott isimli kötü karakter, tüm hatlarıyla Uma’nın üzerine gelmeye başlamıştır. Karakterin hedefinde Uma’yı karısı yapmak vardır. Bunu normal şartlar sağlaması mümkün değildir. Karakterin beyninin yıkanması ve kendisine uysal bir eş olması için Paradise Hills adındaki sanatoryuma gönderecektir. Bu tesis hayattan izole bir adada konumlanmaktadır. Üstelik, müşterilerinin birçoğu birinci sınıf ailelerin çocuklarıdır. Çocuklarının, kendilerinin istedikleri gibi olmalarını sağlamaktadır. Gizemli düşesin yönetiminde, görgü kuralları, vokal, güzellik, diyet ve jimnastik gibi dersler verilmektedir. İki ay süresince katılımcıların her birisinin duygusal ve fiziksel açıdan eksikliklerine takviye yapılmaktadır. Uma, son derece açık sözlüdür. Bu da tesis sakinlerinden Chloe, Yu ve Amarna isimli Meksikalı şarkıcıyla dostluk kurmasını sağlayacaktır. Karakter tarafından tesisin karanlık yüzü de fark edildiğinde, arkadaşlarıyla kaçış moduna girecektir.
  Tür: Fantastik
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.974
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı