7.1
Toplamda 30 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019)

-

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019)
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019); Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filmi, başrollerini  Şirin Giobbi, Levent Kol ve Yağmur Sergen gibi oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini İsmail Fidan’ın üstlendiği animasyon macera türü yapımlarından biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir.

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filmi, Rafadan Tayfa ekibinin Göbeklitepe’deki maceralarını konu ediyor. Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında devam eden kazılar bütün dünyanın gözlerinin Göbeklitepe üzerine çevrilmesine neden olur. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu olay esnasında Akın, Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den beklemediği gizemli bir paket alacaktır. Paketten çıkan bakır siniye bir anlam veremeyen Akın, ardından Veysi’den bir telefon alır ve panik içinde birilerinin peşinde olduğunu söyler. Bu durum Akın’ın kafasını iyice karıştıracaktır. Rafadan Tayfa’nın değişik motiflerle süslenmiş sininin Göbeklitepe’ye ait olduğunu anlaması üzerine çocuklar hep birlikte İstanbul’dan Şanlurfa’ya, Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca’ya göstermek için yola çıkarlar. Planlarında Veysi’yi de bulmak vardır. Kuyruklu yıldız Halley’in dünyayı ziyaret ettiği bir zamanda Rafadan Tayfa ekibi fantastik bir maceraya doğru sürüklendiklerinden habersizdir. Ancak davetsiz bir misafirleri de vardır.
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.856
 • BEĞEN: 24
 • BEĞENME: 19
 • 720P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ismet 14 Haziran 2020 21:09:39

  süperr

 2. avatar
    Kamil 30 Haziran 2020 12:41:25

  Nerden izleyeceğiz