8.2
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020)

-

Sabit Kanca 3: Son Soru

Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020)
Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020); Sabit kanca 3: Son Soru Filmi, Türk yapımı tipleme komedileri içerisinde başarılı bir yeri olan Sabit Kanca serisinin son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Serinin son filminde de ana karakter Sabit Kanca üzerinden şekillenen senaryoda, yan karakterler de en az ana karakter kadar dikkat çekiyor.

Sabit kanca 3: Son Soru Filmi ; konu olarak ise şu şekilde ilerliyor. Katıldığı bilgi yarışmaları ile bir anda halkın yoğun ilgisini gören ve meşhur olan ana karakter Sabit Kanca, artık yarışmalara katılmama kararı almıştır. Yarışmalara katılmamasının asıl nedeni ise, kendisinin kısa bir süre öncesinde yaşadığı hafıza kaybıdır.

Yaşadığı yoğun hafıza kaybına rağmen geçmişte yaşadığı pişmanlığı ve vicdan azabını hatırlamaktadır. Yıllar önce kendisinin sebep olduğu bir kaza sonucunda Zeki adlı arkadaşının tekerlekli sandalyeye mahkûm olmasına sebep olmuştur. Zeki’yi sağlığına kavuşturabilmek ve yaşadığı vicdan azabından kurtulabilmek için bu soruna bir çözüm bulmak zorundadır. Zeki’nin sağlığına kavuşabilmesi için kolları sıvayan karakterimiz, yeniden bilgi yarışmalarına geri döner.
  • Ülke:
  • İZLENME: 3.646
  • BEĞEN: 8
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı