5.7
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020)

-

Şahane Hayaller

Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020)
Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020); Şahane Hayaller filmi, başrollerini Ömer Başdoğan, Cemil Şahin ve Çetin Altay’ın paylaştığı, senaryosunu ise Nalet Bebe lakaplı sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan’ın yazdığı ve yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.

Şahane Hayaller filmi, şair olma hayalleriyle yıllarını heba eden Ömer (Ömer Başdoğan), Ankara Keçiören’de işsiz güçsüz bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Akıp giden yıllar içerisinde ümidini kesip bu hayalinden vazgeçmeye başlayan Ömer tam hayallerinden vazgeçmişken, bir gün lise arkadaşı Ali (Cemil Şahin) ile yolları kesişir. Ali sayesinde tekrar hayallerine ve umutlarına tutunan Ömer, lise arkadaşı vasıtasıyla kitabını bastırmak ve tanıtımını yapmak isteyecektir. Ancak Ali’nin asıl amacı Ömer’in hayallerini gerçekleştirmek değildir. Asıl isteği Ömer’in menajerliğini yapıp onun üzerinden para kazanmaktır. Menajerlik konusunda herhangi bir bilgi ve tecrübesi yoktur. Kitabın basımı ve tanıtımı için birçok yol deneyecek olan bu iki arkadaş, başlarına gelen olmadık şeyler yüzünden kendilerini komik ve de eğlenceli bir maceranın içinde bulacaktır.
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 3.067
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı