En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Serenity Full HD 1080P izle (2019)

-

Serenity

Serenity Full HD 1080P izle (2019)
Hikâye Baker Dill’in başından geçenleri ele alacaktır. Karakter, Plymout isimli adaya gelen turistleri, gezdirmeye çalışan bir organizatördür. Uzun zamandır hayatını bu şekilde kazanmaktadır. Zamanın büyük bir bölümünde balıkçı teknesiyle mavi sularda süzülmektedir. Bu şekilde olabildiğince rahatlamaya çalışmaktadır. Geçmişte başından bir evlilik geçen karakter, eski eşi Karen’den ayrılması sonucunda zor günler geçirmek durumunda kalmıştır. Üstelik yıllar sonra eski karısı, kendisinin yardımına ihtiyaç duyduğunda da üşenmeden yardımına koşacaktır. Baker’dan ayrılmasını takiben Karen’in yepyeni bir ilişkisi ortaya çıkmıştır. Bunun sonucunda yeniden evlenmiştir. Fakat evliliğin ilerleyen zamanlarda oğlunun ve kendisinin şiddet görmesi tahammülünü aşan boyutlara ilerlemiştir. Baker’ın vicdanına güvendiği için de yardım istemek zorunda kalacaktır. Karen tarafından kocasından kurtulabileceği dahiyane bir plan hazırlanmıştır. Ancak planın başarılı olması için Baker’in de üzerine düşeni yapması gerekecektir. Şiddet yanlısı kocasıyla Baker balık avına çıkmak zorunda kalacaktırlar. Baker, olabildiğince uzağa açılmaya çalışacaktır. Öte yandan da onu panikletecek bir harekette bulunmaktan kaçınması gerekecektir. Kendisini güvende hissettiği vakit, Baker tarafından harekete geçilecektir.
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.264
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı