5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Shanghai Fortress Full HD izle (2019)

-

上海堡垒

Shanghai Fortress Full HD izle (2019)
Shanghai Fortress Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye 2035 yılındaki gelişkin teknolojinin, insan yaşamına etkisini aktaracaktır. Bu yıllarda karanlık güçler tarafından insanlık sonuna hazırlanmaya çalışılmaktadır. Dünya’ya saldırmalarına ramak kalmıştır. İnsanları ise beklemekten başka çıkış yolu bulamamıştırlar. Dünya hedefleri arasında zengin enerji kaynakları bulunacaktır. Karanlık güçler ilk olarak bu kaynakları tahrip edip, yeryüzündeki yaşamı sonlandırmaya kalkışacaktırlar. Bu saldırılar sonucunda, geçmişte insanlığa hizmet eden kaynaklar, ne yazık ki kullanılamayacak duruma gelmiştirler. Ülkeler aralarındaki sınırları bile gözetmeyip, yeni bir düzene geçecektirler. Elit ülkeler kendilerini savunabilecekleri güçlü bir ordu kurmaya kalkışacaklar. İnsanlık, işgalcilerin karanlık yüzlerini bir süre sonra görmeye başlayacaklar. Kabarcık savunması adında yepyeni enerji üsleri kurulacaktır. Ancak bu üslerin kurulması bile dünyanın kurtuluşu için yeterli olmayacaktır. Çünkü kurulanlar arasında hepsi tahrip edilecek ve yalnızca Şangay’daki üs faal olacaktır. Jian Yang ve Lin isimli karakterler, insanlığın kaderini çizecek kişiler olacaktırlar. Jiang Yang, kendi halinde bir üniversite öğrencisidir. Lin adındaki kadında orduda başarılı bir komutandır. Şimdiyse Şangay’ı hedeflerine koyan işgalci güçlerin elinden önemli bir silahı koruması gerekecektir.
 • Ülke:
 • İZLENME: 686
 • BEĞEN: 1
 • BEĞENME: 1
 • 720P
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Enes yalvac 6 Kasım 2019 20:26:14

  Ne zaman gelir tami

  • avatar
     admin 7 Kasım 2019 00:26:27

   En yakın zamanda elimize ulaşır içeriği güncelleriz ınstagram adresimizi takip ederek haberdar olabilir film hakkında bilgi alabilirsiniz.
   ınstagram: @full1080pfilmizle_